Zakup Lexusa NX 350h

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu NX
ODPOWIEDZ
maciejp
Lex user
Posty: 97
Rejestracja: 11 wrz 2022, o 22:05
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: maciejp »

To na liście do wstawienia mamy:
- ledy w tylnych klamkach,
- android auto bezprzewodowy,
- kamery 360.
:)

A tak serio, to bym sobie pamięć foteli/lusterek wstawił :)
no_fox_given
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2021, o 09:27
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: no_fox_given »

Ja bym się nie obraził za ten coś-tam-assist co sam dohamowuje do auta z przodu. W sumie sprzęt już jest bo być musi do tempomatu to mogliby to wypuścić przez OTA.

Android auto mam ogarnięty przez AAWireless (działa na takie 4+, bo nie na 5)

Ledy w klamkach w ramach bajeru mógłbym sobie dołożyć ;) ale jak chciałem po bożemu (w ASO) dołożyć kamerę cofania do miniaka (była jako opcja, mój egzemplarz nie miał) to mi wycenili wymianę całego tyłu auta i połowy środka :)
odoja
Lex user
Posty: 143
Rejestracja: 1 lut 2023, o 00:19
Model Lexusa: NX 24
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: odoja »

Hmmm, to może masz jakoś źle podłączone aawireless, bo mi chodzi perfekcyjnie, pamiętam jak pierwotnie podłączałem to coś było nie tak, a teraz działa w zasadzie idealnie.Ten assist jest bardzo fajny, pomaga w mieście i nie tylko jak się człowiek zamyśli czasem...z klamkami pewnie da redę jeśli są tam jakieś zaślepki, bo nie sprawdzałem, ale zerknę.
no_fox_given
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2021, o 09:27
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: no_fox_given »

Działa idealnie przez 99% czasu, raz na jakiś czas (często w konkretnych miejscach, może coś po wifi tam sieje) się rozłącza i najprościej wtedy zrestartować infotainment.

Co do złego podłączenia, to chyba byłem pionierem z tym infotainmentem w nowych Lexusach/Toyotach, bo nauczyłem support AAW jak to podpiąć żeby w ogóle działało przez abstrakcyjne pomysły Toyoty (wyłączyć dongle mode -- czy tam włączyć, w każdym razie domyślnie jest źle ;])
RafalWawa
Lex user
Posty: 116
Rejestracja: 8 gru 2022, o 19:25
Model Lexusa: NX 350h FSport
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: RafalWawa »

no_fox_given pisze: 18 kwie 2024, o 13:24 Działa idealnie przez 99% czasu, raz na jakiś czas (często w konkretnych miejscach, może coś po wifi tam sieje) się rozłącza i najprościej wtedy zrestartować infotainment.

Co do złego podłączenia, to chyba byłem pionierem z tym infotainmentem w nowych Lexusach/Toyotach, bo nauczyłem support AAW jak to podpiąć żeby w ogóle działało przez abstrakcyjne pomysły Toyoty (wyłączyć dongle mode -- czy tam włączyć, w każdym razie domyślnie jest źle ;])

 
Dokładnie - mam tak samo: od czasu do czasu i t ozwykle w miejscach które znam i spodziewam się tego - rozłączy się. Kombinowałem ze zmianą kanałów dla wifi, ale jedynie zmienia to miejsca w których rozłączanie następuje. Pal diabli że  rozłaczy, gorzej że bez wyłączenia samochodu nie da się ponownie nawiązać połaczenia ( tak jak to jest w razie rozłaczenia na kablu - wystarczy wypiąc i ponownie wpiąć kabel)  więc nie wie mczy to jest takie "najprościej"..
 
no_fox_given
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2021, o 09:27
Model Lexusa: NX 450h+
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: no_fox_given »

RafalWawa pisze: 21 kwie 2024, o 22:04
no_fox_given pisze: 18 kwie 2024, o 13:24 Działa idealnie przez 99% czasu, raz na jakiś czas (często w konkretnych miejscach, może coś po wifi tam sieje) się rozłącza i najprościej wtedy zrestartować infotainment.

Co do złego podłączenia, to chyba byłem pionierem z tym infotainmentem w nowych Lexusach/Toyotach, bo nauczyłem support AAW jak to podpiąć żeby w ogóle działało przez abstrakcyjne pomysły Toyoty (wyłączyć dongle mode -- czy tam włączyć, w każdym razie domyślnie jest źle ;])


 
Dokładnie - mam tak samo: od czasu do czasu i t ozwykle w miejscach które znam i spodziewam się tego - rozłączy się. Kombinowałem ze zmianą kanałów dla wifi, ale jedynie zmienia to miejsca w których rozłączanie następuje. Pal diabli że  rozłaczy, gorzej że bez wyłączenia samochodu nie da się ponownie nawiązać połaczenia ( tak jak to jest w razie rozłaczenia na kablu - wystarczy wypiąc i ponownie wpiąć kabel)  więc nie wie mczy to jest takie "najprościej"..
 

 
Da się. Czasem zadziała po bożemu (ustawienia -> bluetooth -> aawireless -> połącz) ale prościej i pewniej zrestartować infotainment (wcisnąć pokrętło od głośności i przytrzymać)
 
MDU
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 23 cze 2022, o 12:13
Model Lexusa: NX350h
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Zakup Lexusa NX 350h

Post autor: MDU »

Na jaki rabat flotowy można teraz liczyć przy zakupie ?
Ekobonus nadal działa?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus NX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość