Szukam mechanika Białystok lub okolice

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
orzech1985
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2023, o 18:15
Model Lexusa: rx
Skąd:: białystok
Kontakt:

Szukam mechanika Białystok lub okolice

Post autor: orzech1985 »

Witam wszystkich poszukuje jak w temacie dobrego mechanika w Białymstoku lub jakoś nie daleko od miasta. Sprawa może być gruba bo ubywa mi płynu chłodniczego a wycieku nie ma. Póki co nie chcę jechać do ASO bo tam mają ceny na grubo no chyba że nic się nie znajdzie to niestety będę zmuszony pojechać do nich bo zależy mi żeby ten temat dobrze sprawdzić i zrobić.
orzech1985
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2023, o 18:15
Model Lexusa: rx
Skąd:: białystok
Kontakt:

Re: Szukam mechanika Białystok lub okolice

Post autor: orzech1985 »

Panowie potrzebuje pomocy. Jeżeli chodzi o ten płyn co ucieka do silnika to albo uszczelka pod głowicą albo pęknięta głowica nie wesoło. Jeżeli ktoś zna jakiegoś dobrego mechanika w okolicach Białegostoku proszę o pilny kontakt bo sprawa jest poważna.
kuba_ce
Lex user
Posty: 20
Rejestracja: 1 kwie 2017, o 11:21
Model Lexusa: IS250 '11
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam mechanika Białystok lub okolice

Post autor: kuba_ce »

Hej, kilka lat temu ten warsztat to była pierwsza liga - https://goo.gl/maps/s7E3Dtj4ZXYa2SqC8
orzech1985
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2023, o 18:15
Model Lexusa: rx
Skąd:: białystok
Kontakt:

Re: Szukam mechanika Białystok lub okolice

Post autor: orzech1985 »

Dzięki za info będę się do nich dzisiaj odzywał. Jeżeli macie jeszcze jakieś namiary to przez weekend czekam na info bo w tygodniu planuje stawiać samochód gdzieś do warsztatu. Dzwoniłem też do "PREMIO JW13" przez tel człowiek wydawał się konkretny ale mam jakieś obawy bo trzeba rozgrzebać cały silnik a szczerze mówiąc to pierwszy samochód w którym mam tak duży problem.
FALCO
Lex user
Posty: 23
Rejestracja: 2 wrz 2017, o 01:50
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Szukam mechanika Białystok lub okolice

Post autor: FALCO »

Jeśli chodzi o Białystok to ja wstawiałem auto do "Profesora Chrisa"
Bardzo uczciwy mechanik.
Polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości