[gs300] klapa bagażnika w góre

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: [gs300] klapa bagażnika w góre

Post autor: hydrant23 »

w mkII sa takie dwa prety stalowe ktore robia za sprezyne , ja zrobilem moda w ten sposob , ze wyciagnalem te 2 sprezyny i podgialem te konce co wchodza w otwory w blotnikach tak ze wszystko siedzi jak w ori i moge regulowac(korygowac naciag sprezyn) czy klapa sie otwiera na max czy tez troche mniej


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Thorgal1
Moderator
Posty: 785
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:14
Model Lexusa: GS300 mkII '02 / GS450H mkIII '12.09
Skąd:: Śląsk, Chelsea
Lokalizacja: Śląsk Chelsea
Kontakt:

Re: [gs300] klapa bagażnika w góre

Post autor: Thorgal1 »

hydrant23 pisze:w mkII sa takie dwa prety stalowe ktore robia za sprezyne , ja zrobilem moda w ten sposob , ze wyciagnalem te 2 sprezyny i podgialem te konce co wchodza w otwory w blotnikach tak ze wszystko siedzi jak w ori i moge regulowac(korygowac naciag sprezyn) czy klapa sie otwiera na max czy tez troche mniej


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ja zrobiłem to inaczej ... w miejscu gdzie na Twoim zdjęciu jest ramka z napisem "regulacja wysokości klapy" wywierciłem otwór, tam wpinam pręt z oryginalnych otworów (robię to z obu stron) i pięknie klapa idzie w górę , nic się nie wypnie bo jest na ścisk a do tego wygląda jak by tak było od nowości :) muszę tylko jeszcze powalczyć z odbijaniem bo dwa razy zachwieje klapa na górze ale to pewnie zrobię jak Klexus ...
Obrazek

http://lexus-forum.pl/viewtopic.php?f=86&t=8457

steam: aegirsson1, https://www.facebook.com/InsomniaSystem/
jeepass
Lex user
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2018, o 03:34
Model Lexusa: Gs 300
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: [gs300] klapa bagażnika w góre

Post autor: jeepass »

Thorgal1 ty to zrobiles w swoim MK3 ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości