Drgania i efekty plywania

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
KapitanPolska
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 9 sty 2020, o 14:59
Model Lexusa: Gs300
Skąd:: Sochaczew
Kontakt:

Drgania i efekty plywania

Post autor: KapitanPolska »

Witam. Mam problem z GS 300 MK3. Kierownica nie odbija do końca, na rondzie mogę ją puścić i jeździć w kółko. Podczas wolnej jazdy gdy puszczę kierownicę auto jedzie prosto wystarczy że wjade na delikatny wybój albo mocniej przycisnę gaz ta delikatnie przechyla się w prawo co z automatu prowadzi do ściągania w prawo. Przy większych prędkościach cały czas jest delikatnie skręcona na prawo na dodatek powyżej 120 podczas dodawania gazu odczuwalne są drgania które delikatnie ustępują gdy puszczę pedał gazu. Odczuwalny jest efekt pływania, auto nie trzyma się dobrze drogi jedzie niepewnie. Przekładnia i kolumna zregenerowana, wymieniłem końcówki drążków, opony, tarcze i klocki nówki. Geometria i zbieznosc sprawdzana 3 razy w różnych serwisach. Skończyły mi się już pomysły co to może być :/
Awatar użytkownika
Popi
Lex user
Posty: 75
Rejestracja: 31 lip 2013, o 23:09
Model Lexusa: is 250
Skąd:: Wieden/Sosnowiec
Kontakt:

Re: Drgania i efekty plywania

Post autor: Popi »

Witam. Wydaje mi się że problem leży w oponach,pomimo że nowe. Spróbował bym raz jeszcze wyważyć ew. Zrobiłbym optymalizację opony względem felgi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości