LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
monia-leszek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 16 paź 2020, o 10:08
Model Lexusa: ls460
Skąd:: polska
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: monia-leszek »

Ważne jest aby Lexus był serwisowany , mamy wtedy pewność że wszystko zostało zmienione na czas i jeszcze długo będzie służył. Niestety nasz rynek jest trudny w zakupie i trzeba bardzo uważać na wszystkie samochody , ale jedno jest pewne że zwykły Janusz nie kupował Lexusa . A więc autko było serwisowane w ASO przez jakiś czas a może i nieco dłużej , ważna jest historia serwisowa. Ja zaryzykowałem i kupiłem 600hl do małych poprawek rok temu za cenę 50 tys. , i to był strzał w 10. Była czysta karta gwarancyjna i książki , jeden klucz , malowane do koła tu i tam , ale spód idealny i to zwróciło moją uwagę . Przebieg był niski ale nie wierzyłem 125000 , skóry ok , kiera lekko wytarta ale to normalne wszystko zależy od kierowcy - jest bardzo różnie. Napisałem do Lexusa z Francji bo przyjechało z tego kraju i przysłali mi wyciąg z kilku serwisów i faktycznie przebieg się potwierdził. Dzisiaj ceny szaleją moja hybryda jest w longu i w najlepszej wersji , jestem bardzo zadowolony z zakupu i jak widzę i słyszę co się dzieje z awaryjnością BMW , AUDI I MERCEDESA to jakaś katastrofa . A to skrzynia a to silnik itd. i co chwila wkładasz kasę i cały czas coś. Oczywiście pamiętajmy że to auto bardzo drogie było w zakupie i części potrafią kosztować ale psuje się bardzo rzadko . Trzeba jechać obejrzeć sprawdzić po vinie , wyeliminować wszystkie niedoskonałości , przeanalizować a najlepiej jak sprzedający zgodzi się na sprawdzenie auta w ASO wtedy mamy pewność. Ale ryzyko czasem też się opłaci - Pozdrawiam !!!!!
hubi84
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 1 mar 2022, o 15:00
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Zgierz
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: hubi84 »

Witam szanownych forumowiczów.
Przyszedł czas na zmianę z aut amerykańskich z V8 na inną markę i pochodzenie.Wybór padł na Lexus LS460.
Znalazłem nawet ogłoszenie,które mnie zainteresowało i prosiłbym o fachową ocenę,czy warto się ruszać obejrzeć.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... DM55k.html

Przez telefon dostałem informację,cały czas serwisowany w ASO,wszystkie informacje w wersji elektronicznej.Zagranicą był autem testowym zrobił 500km i trafił do Polski.Tutaj był cały czas leasingowany.Żadnych historii wypadkowych tylko jakieś parkingówki.Tapicerka w skali 1-10 na 7.

Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
simoneus
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 22 kwie 2011, o 17:01
Model Lexusa: GS300, USB 5.0, 600H
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: simoneus »

Cena jest dobra, też mnie zainteresował, ale niemalowany był tylko dach, jeżeli mechanicznie wszystko było wymieniane na czas, a podobno było bo to auto szefa Sfinxa to warto jechać i to zweryfikować. Pneumatyka trochę kosztuje, wahacze, itd… zamienniki są tylko w Japonii w 1/3 ceny oryginału. Lepsze takie niż coś z USA bez historii aso z nalotem 300000. Też jadę właśnie oglądać ls’a
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Dla mnie ewidentną wadą byłby brak audio Mark Levinson - mocno się zdziwiłem brakiem.
Awatar użytkownika
janasek
Lex Master
Posty: 1516
Rejestracja: 3 paź 2010, o 15:21
Model Lexusa: SC 400
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: janasek »

Oglądał może ktoś ten egzemplarz?
Teść się zainteresował a ma niski przebieg i się zastanawiam czy coś jest z nim nie tak....

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... EFbNF.html
AdiCarrion
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 21 maja 2020, o 14:18
Model Lexusa: GS może ;)
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: AdiCarrion »

Szukam Lexusa LS 600h.
Czy może któryś z egzemplarzy wystawionych na OLX,Otomoto należy może do kogoś z forumowiczów?
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

ledziu pisze:Niestety LS w sprzedaży jest max niewdzięcznym autem
A dlaczego?
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

lukasz888
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2023, o 13:11
Model Lexusa: LS600h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lukasz888 »

Cześć, znacie to auto? -> https://www.olx.pl/d/oferta/lexus-ls-60 ... QFdB8.html
Ledwie rok temu sprzedane na Bemowie za 63K wystawione było (jest post na grupie FB) i ktoś się szybko (jak dla mnie) pozbywa. 
Pytam bo rozglądam się wstępnie za LS 600h
 
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkIV (USF40 / USF41) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Znamy... kiedyś to było demo użyczane "do testów" na lewo i prawo. Jak można wywalić tyle rzeczy z konsoli i dać taki wielki tablet... Jak to wszystko w ogóle działa  :biggrin2: ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości