Lampy przednie do RX

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
Luckystar331981
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2021, o 10:41
Model Lexusa: Rx
Skąd:: Marklowice
Kontakt:

Lampy przednie do RX

Post autor: Luckystar331981 »

Witam mam pytanie w sprawie świateł przednich mianowicie zauważyłem w innych rx że podczas jazdy świeci im się wewnętrzne światło podczas jazdy ja na tym wewnętrznym mam długie światła A obok xenon mam pytanie czy tak jest w innych wersjach czy to jakaś przeróbka na światła do jazdy dziennej ?
Luckystar331981
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 24 maja 2021, o 10:41
Model Lexusa: Rx
Skąd:: Marklowice
Kontakt:

Re: Lampy przednie do RX

Post autor: Luckystar331981 »

Mianowicie to nie problem A pytanie.
Chodzi mi o to bo widziałem w czasie jazdy w dzień że inne rx 2 świeci się środkowe światło reflektora A się zewnętrzne czyli xenon ja na tym wewnętrznym mam długie światła i moje pytanie czy to jakaś przeróbka na światła do jazdy dziennej by nie używać xenonów czy seryjnie tak jest A może ja mam coś nie tak?
Superstefan
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2021, o 18:29
Model Lexusa: rx350
Skąd:: łodzkie
Kontakt:

Re: Lampy przednie do RX

Post autor: Superstefan »

Rzucam Ci trochę kropek i przecinków. Spróbuj następnym razem użyć, to może ktoś zrozumie, o co Ci chodzi.
,...................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
inkel
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2015, o 17:56
Model Lexusa: RX300
Skąd:: Lublin
Kontakt:

Re: Lampy przednie do RX

Post autor: inkel »

Witam,
Kolega dobrze opisał temat. Świecenie wewnętrznych reflektorów w dzień to rozwiązanie w modelach z USA natomiast w europejskich tego nie ma. Wynika z opisu, że kolega posiada wersję europejską. Sprawa wymagała by przeróbki w instalacji elektrycznej. To słabsze świecenie wewnętrznych reflektorów uzyskuje się przez pracę szeregową żarówek do świateł drogowych (długich). Jeśli masz trochę wiedzy jak to zrobić to możesz samemu powalczyć albo powierzyć elektrykowi zlecenie. A może prościej w miejsce halogenów wstawić dobre ledy.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości