Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

karole 10 pisze:Nie ma żadnych błędów trzeba wyjąc 2 bezpieczniki jeden jest od kompresora.wszystko działa jak dawniej.Na yt jest film z takiej operacji https://m.youtube.com/watch?v=TZILfT7SKCY
Dzięki, chętnie obejrzę. Ale pozostało najważniejsze pytanie: jak oceniasz to auto na konwencjonalnym zawieszeniu w stosunku do pneumatyki?

Pytam, bo ja miałem okazję jeździć wersją z USA, ale nie mogłem bezpośrednio skonfrontować jej z wersją na pneumatyce. Moim zdaniem bez pneumatyki dalej było fajnie i komfortowo. Ale jakie są Twoje odczucia?
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: karole 10 »

Napewno jest różnica szczególnie jeśli chodzi o poprzeczne nierówności,ale nie jest to jakoś bardzo odczuwalne.lexus na zwykłym zawieszeniu nadal jest moim zdaniem bardziej komfortowy ja s clasa w 221.
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

karole 10 pisze:Napewno jest różnica szczególnie jeśli chodzi o poprzeczne nierówności,ale nie jest to jakoś bardzo odczuwalne.lexus na zwykłym zawieszeniu nadal jest moim zdaniem bardziej komfortowy ja s clasa w 221.
Czyli dalej jest godnie i komfortowo? ;) A jak z głośnością pracy tego zawieszenia? Słychać je bardziej niż pneumatykę? Na filmie Petrolheada odniosłem wrażenie, że konwencjonalne zawieszenie jest wciąż bardzo ciche...
karole 10
Lex user
Posty: 79
Rejestracja: 18 maja 2018, o 10:46
Model Lexusa: Ls 430
Skąd:: RZESZÓW
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: karole 10 »

Jeśli chodzi o różnice w głośności pracy zawieszenia nie odczułem żadnej różnicy.Samochod nadal płynie po drodze dziś znajomy który zemną jechał był zdziwiony ze auto jest już bez pneumatyki, więc jest chyba bardzo dobrze.
john coltrane
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2019, o 03:30
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: john coltrane »

karole 10 pisze:Jeśli chodzi o różnice w głośności pracy zawieszenia nie odczułem żadnej różnicy.Samochod nadal płynie po drodze dziś znajomy który zemną jechał był zdziwiony ze auto jest już bez pneumatyki, więc jest chyba bardzo dobrze.
Super, dzięki za odpowiedzi! :)
focusgr
Lex user
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2018, o 07:52
Model Lexusa: LS 430 V8
Skąd:: WLKP
Kontakt:

Re: Kupię LS430 bez pneumatyki - najlepiej polift

Post autor: focusgr »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości