Żarówki w lusterkach

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
kondzixxx
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 1 cze 2020, o 15:01
Model Lexusa: CT200H
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Fiji
Kontakt:

Żarówki w lusterkach

Post autor: kondzixxx »

Cześć,
mam do was pytanie odnośnie żarówek, które znajdują się pod lusterkami, samochód to lexus CT 2012r., chodzi o to, że przy otwarciu zamka się one zapalają, a gdy wyłączam samochód to praktycznie nigdy nie świecą, choć zdarzyło się czasami tak, że się świeciły, czy ktoś ogarnął tą technologię i wie o co chodzi z tym, czy po prostu to działa swoim życiem?
Rakhim
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 29 lip 2020, o 23:01
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Żarówki w lusterkach

Post autor: Rakhim »

W is'ie 2 gen zapalaja sie jak podejdziesz do auta i gasna przy zaplonie lub po odpaleniu, podejrzewam ze tak samo jest w ct.
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Żarówki w lusterkach

Post autor: pjetrooha »

Chwilę po zamknięci auta, jeśli nadal będziesz blisko samochodu i antena "wyczuje" kluczyk to lampki się zapalą, stąd nieraz wrażenie, że po wyłączeniu samochodu mogą się świecić. Generalnie jak napisał Rakhim zapalają się przy podejściu do auta.
kondzixxx
Lex user
Posty: 21
Rejestracja: 1 cze 2020, o 15:01
Model Lexusa: CT200H
Skąd:: Warszawa
Lokalizacja: Fiji
Kontakt:

Re: Żarówki w lusterkach

Post autor: kondzixxx »

Okej, a jak z kwestią zapalania się przy wysiadaniu, kiedy już zakończyłem jazdę, bo z tego co zauważyłem nie włączają się wraz z wyłączeniem samochodu, a było czasami tak, że one się świeciły gdy wysiadałem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości