jakie opony letnie

Rozmowy na tematy nie koniecznie związane z marką lub motoryzacją
Awatar użytkownika
Tomaszewski
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 31 mar 2020, o 13:32
Model Lexusa: Lexus IS
Skąd:: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: Tomaszewski »

ypers pisze:Moim zdaniem, dobry stosunek ceny do jakości mają jeszcze opony od Hankook Kinergy Eco 2.
Mam je i też polecam! :ok:, chociaż całoroczne z Continental nie są też złym rozwiązaniem w Polsce.. praktycznie tego śniegu i mrozu w większych miastach nie ma
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: tomek808 »

Mam continental SureContact RX całoroczne i sprawują się super , są bardzo ciche .opinie też maja bardzo dobre
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: Nemo 77 »

Nie wiem czy w jednym z wątków nie pisałem,ale jeździłem na Dębica Presto UHP2 i zarąbiście ciche opony,jeśli chodzi o jazdę to też nie zauważyłem jakiś niepokojących objawów.
tarnowski_pawel
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2020, o 17:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: tarnowski_pawel »

Ja nie chciałem przepłacić, ale chciałem kupić nowe ogumienie, żeby wystarczyło na kilka lat

_________
Leczenie Invisalign
sprawnyDPF
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, o 14:14
Model Lexusa: GS
Skąd:: Masłów
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: sprawnyDPF »

Tomaszewski pisze:
ypers pisze:Moim zdaniem, dobry stosunek ceny do jakości mają jeszcze opony od Hankook Kinergy Eco 2.
Mam je i też polecam! :ok:, chociaż całoroczne z Continental nie są też złym rozwiązaniem w Polsce.. praktycznie tego śniegu i mrozu w większych miastach nie ma
potwierdzam opony dobrze się sprawują
Wieczorkowski
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2020, o 17:18
Model Lexusa: IS III
Skąd:: Opole
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: Wieczorkowski »

Czy warto jeszcze zostawić opony letnie, czy lepiej już zmienić na zimowe? Myślicie, że zima w tym roku będzie prawdziwą zimą, czy tak jak ostatnio – czyli nijaka?
maxiek
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2016, o 10:37
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Jarosław, Przemyśl,
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: maxiek »

Nemo 77 pisze:Nie wiem czy w jednym z wątków nie pisałem,ale jeździłem na Dębica Presto UHP2 i zarąbiście ciche opony,jeśli chodzi o jazdę to też nie zauważyłem jakiś niepokojących objawów.
Potwierdzam, już do drugiego auta je kupiłem. Stosunek cena/jakość nieporównywalna z żadnymi innymi. Kupiłem ostatnio 225/40r18 komplet poniżej 1tys. Bardzo dobrze trzymają również na mokrym.
and123
Lex user
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2019, o 21:55
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Olsztyn
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: and123 »

maxiek pisze:
Nemo 77 pisze:Nie wiem czy w jednym z wątków nie pisałem,ale jeździłem na Dębica Presto UHP2 i zarąbiście ciche opony,jeśli chodzi o jazdę to też nie zauważyłem jakiś niepokojących objawów.
Potwierdzam, już do drugiego auta je kupiłem. Stosunek cena/jakość nieporównywalna z żadnymi innymi. Kupiłem ostatnio 225/40r18 komplet poniżej 1tys. Bardzo dobrze trzymają również na mokrym.
W przeciągu 30 lat przejechałem ponad 500 tysięcy kilometrów. Widzę, że straszne przepłacałem kupując przez te wszystkie lata Continental, Michelin, Bridgestone, Pirelli. Panowie opanujcie się, trochę zdrowego rozsądku. Rozumiem, że można kupić tańsze opony ale bez przeasdy z tymi rewelacyjnymi osiągami trakcji i "zarąbistą " ciszą.
maxiek
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 12 lis 2016, o 10:37
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Jarosław, Przemyśl,
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: maxiek »

I co wniosła Twoja wypowiedz do tematu? Tylko taka chłopska krytyka w stylu nie bo nie. Jeździłeś, korzystałeś z tego modelu co krytykujesz?
jan.kosowski
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2020, o 02:19
Model Lexusa: NX
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: jakie opony letnie

Post autor: jan.kosowski »

Tomaszewski pisze:
ypers pisze:Moim zdaniem, dobry stosunek ceny do jakości mają jeszcze opony od Hankook Kinergy Eco 2.
Mam je i też polecam! :ok:, chociaż całoroczne z Continental nie są też złym rozwiązaniem w Polsce.. praktycznie tego śniegu i mrozu w większych miastach nie ma
Zgadzam się, Continental na plus
ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości