Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Freestyler
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2020, o 23:58
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Freestyler »

Witam. Zarejestrowałem się tutaj, by spełnić jedno ze swoich marzeń, czyli zakup Lexusa. Mam nadzieję czegoś się dowiedzieć na tym forum, co pozwoli w przyszłości znaleźć mi odpowiedni do moich preferencji model. Ludzie w moim otoczeniu traktują zakup Lexusa jako fanaberię, bo w tej cenie można mieć mnóstwo innych, dużo młodszych modeli, ale nic tak nie przyciąga wiernego fana, jak japońska motoryzacja.
dafi111
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, o 10:06
Model Lexusa: is200
Skąd:: BIAŁA PODLASKA
Kontakt:

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM

Post autor: dafi111 »

[quote="Rici"]Witamy w imieniu całego Lexus-Forum.

Gorąco zapraszamy każdego z nowych użytkowników do stworzenia tematu o wlasnym aucie. Zaprezentowania wersji pojazdu, wyposażenia, planów na utrzymanie bądź rozwój, ciekawych rozwiązań. Bądźmy nie tylko użytkownikami, bądźmy społecznością.



[color=#FF0000]W tym wątku nie odpowiadamy na posty przywitania, każda odpowiedz będzie traktowana jako świadome nabijanie postów .[/color]
Świadome łamanie regulaminu będzie karane ostrzeżeniem lub Zablokowaniem dostępu do forum :pala: (Ban)

Odpowiada tylko Administracja[/quote]
:bye:
Awatar użytkownika
Bakuu0
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 28 cze 2020, o 15:25
Model Lexusa: GS300 grs190
Skąd:: Zduńska Wola
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Bakuu0 »

Witam.
Z tej strony BaQ. (celica-club)


Długo polowałem na GS300 mk3.
Zgodnie z moją tradycją nabyłem czarnego w prestig'u.
Pozdrawiam,
BQ.
BQ.
Baki94
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2020, o 18:15
Model Lexusa: GS Mk3 (już niedługo)
Skąd:: Otwock
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Baki94 »

Witam posiadaczy Lexusów. Jestem Michał i pochodzę z Otwocka pod Warszawą. Przymierzam się do kupna GS-a Mk3, a uznałem, że przed tym warto dowiedzieć się nieco o nim bezpośrednio od jego użytkowników. Mam nadzieję, że niebawem założę temat w dziale z Waszymi autami :)
Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
liczjano
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2019, o 13:29
Model Lexusa: RX 450h 2009r
Skąd:: Jelenia Góra/Bochum
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: liczjano »

cześć wszystkim, nazywam się Tomek posiadam od dwóch lat lexus RX450h 2009 ,przejechałem nim około 40 000 tyś km,obecnie auto ma przebieg 248000 km,
Przemek P
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, o 17:51
Model Lexusa: IS 300h
Skąd:: Dublin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Przemek P »

Cześć
Na imię mam Przemek, od miesiąca jestem posiadaczem Lexusa IS 300H z 2013 roku w wersji F-Sport.
Pozdrawiam
ICAR
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2020, o 19:23
Model Lexusa: GS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: ICAR »

Cześć,

Mam na imię Tomek, lat 30 i posiadam od nowości Lexus GS200T z 2016 roku, aktualny przebieg 66 000 KM
Ppkss4_
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2020, o 23:15
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Sadlinki
Kontakt:

Przemek

Post autor: Ppkss4_ »

Witam serdecznie forumowiczów, założyłem konto aby dowiedzieć się więcej na temat silnika 3UZ-FE ponieważ chodzi mi po głowie jego kupno i montaż w innym aucie. Nie mogę dostać silnika 6G73 od 3000GT VR4 więc myślę nad 3UZ-FE. Szukam niezbednej wiedzy czego potrzebuje do odpalenia a gdy już ogarnę temat będę szukal zestawu do montażu. Być może na forum ktoś będzie miał taki kpl na sprzedaż. Myślę, że zagoszczę tutaj na dłużej.

Pozdrawiam.
k-kap
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2020, o 10:13
Model Lexusa: Ls
Skąd:: Nowy Dwór Maz
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: k-kap »

Dzień Dobry , jestem od 8 lat właścicielem Lexusa Ls 430 z 2003 roku ,auto jest bezwypadkowe , w aucie nic się nie dzieje ma przejechane 230 000 km i chyba się z nim nie rozstanę !!!!!! pozdrawiam Krzysztof
krisman12
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2020, o 12:47
Model Lexusa: GS 430 Mk3
Skąd:: Kołobrzeg
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: krisman12 »

Witam forumowiczów. Od tygodnia szczęśliwy posiadacz GS430 z 2005r. Meeega zadowolony. Pozdrawiam :LEXUS:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości