Is250 dziwne drgania na zimnym

ODPOWIEDZ
arturbol
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2020, o 10:54
Model Lexusa: gs450h
Skąd:: Bolesławiec
Kontakt:

Is250 dziwne drgania na zimnym

Post autor: arturbol »

Witam, auto mam ok 2 tyg. do tej pory igiełka ale dzis pojechałem do pracy i auto stało 8 godzin na deszczu, po odpaleniu wszedł na obroty ok 1300 po chwili obroty spadły do 600 i zaczęło telepać autem dosc mocno, trwało to kilka sekund po czym przeszło i silnik znow wskoczył na wyższe obroty, ruszyłem ale podczas jazdy auto też jechało jak by co chwile ktoś zaciągał ręczny, wczesniej nie bylo takich objawów, dodam że czekam w kolejce na pakiet startowy u mechanika, auto 2006 rok 260 tys nalotu do 240 serwisowane w lexusie a potem w toyocie w niemczech. Skrzynia automat. Ktos ma jakiś pomysł? Dziękuje i pozdrawiam
arturbol
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2020, o 10:54
Model Lexusa: gs450h
Skąd:: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Is250 dziwne drgania na zimnym

Post autor: arturbol »

witam minęło juz troche czasu od napisania posta, problem rozwiązany po wizycie u mechanika, w aucie zrobiono pakiet startowy : tarcze klocki regeneracja zacisków tył, olej filtry oraz wymiana świec - myslę że to było przyczyna nierównej pracy, mechanik stwierdził że świece miały juz swój najlepszy czas za sobą, autko śmiga jak marzenie
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Is250 dziwne drgania na zimnym

Post autor: ArtIS »

Elegancko. Kojarzysz jakie dał Ci świecie i który olej wlał?
arturbol
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2020, o 10:54
Model Lexusa: gs450h
Skąd:: Bolesławiec
Kontakt:

Re: Is250 dziwne drgania na zimnym

Post autor: arturbol »

amsoil 5w30, a świece denso dedykowane do tego silnika ale kurcze nie pamietam symboli
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk2 2005-2013”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość