GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

mój gs tez ponad pół roku od zakupu i dalej nie zarejestrowany .szkoda mi sprzedać a i nerwów ze zjebami nie mam żeby gadać i dyskutować . to nie ma co patrzeć na szkode cakowitą czy nie bo kazdy stan ma inaczej . mój był trochę bardziej walnięty w tył a miał 75% a w Maryland gdzie kupiłem kazde auto uszkodzone ma 75%-MD nawet z przerysowanym błotnikiem .
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

roedskilde pisze:Okej dzięki. Tak to wyglądało przed sprowadzeniem. Szkoda całkowita - auto i naprawę wyceniono na ok. $6500

https://vis.iaai.com/resizer?imageKeys= ... &width=640
Jeśli poduszki całe to rozbicie ze zdjęcia to kosmetyka. Co do czasu naprawy, mój GS430 w lutym zakupiony w USA, dopiero w listopadzie odebrałem od lakiernika. Do tego modelu ciężko z częściami a i w kolejce do blacharza i lakiernika odstał swoje.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Ładnie uderzony bo tak naprawdę mało, wykup jakiś raport AUTO DNA, sprawdź czy nie było wcześniej jakiegoś dużego dzwona i jedź. Jeżeli chodzi o szkodę całkowitą to sam teraz jeżdżę takim autem :)
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

tomek808 pisze:mój gs tez ponad pół roku od zakupu i dalej nie zarejestrowany .szkoda mi sprzedać a i nerwów ze zjebami nie mam żeby gadać i dyskutować ..
Dokładnie mam to samo... mam is300 2szt.jedna od ponad roku stoi i ... nie wiem czy jestem gotowy :mad:
michalllw pisze:Jeżeli chodzi o szkodę całkowitą to sam teraz jeżdżę takim autem

Proszę Cię :biggrin2: ostatnio jeżdziłem Lexem po szkodzie całkowitej i... niby nic nadzwyczajnego ale był przed naprawą i gdyby nie aspekt estetyczny związany z rodzajem auta to pewnie nikt tego by nie robił... :biggrin2:
Nawiedzoni_Toni
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2019, o 23:02
Model Lexusa: Lexus GS300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nawiedzoni_Toni »

Cześć,

Jestem nowym członkiem forum, to mój pierwszy post!!!
Jeżeli chodzi o tematykę GS mk3 i ktoś ma jakieś pytania odnośnie ogłoszeń to możecie pisać do mnie numery VIN to sprawdzę czy posiadam informację na temat egzemplarza z interesującej Was oferty.
Szukałem Lexusa GS300 w wersji EU poliftowej i udało mi się. Sporo siedziałem na Otomoto i OLX kilka sztuk sprawdziłem(z czego 3 hybrydowe). Mam sporo wydruków numerów VIN z Auto DNA i chętnie się z nimi podzielę o ile wskazane przez Was numery VIN będę posiadał podeślę za free. Auto DNA zdziera kasę ale w większości są OK co potwierdzały oględziny niektórych aut :) Udostępniam za darmo - miłośników Lexów z przyjemnością wesprę :)

Ja upolowałem Lexusa GS300 MK3 z 2008 r. z przebiegiem niecałe 192 tys. w naprawdę dobrym stanie za dobrą cenę i jestem szczęśliwy :)

Auto znalazłem przy pomocy rzeczoznawcy.

Pozdrawiam!
roedskilde
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 lut 2019, o 11:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: roedskilde »

jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: patol »

Pewnie, że możesz czekać... tylko pytanie czy Ci go ktoś w tym czasie nie wykupi.
Ja teraz miałem taką sytuację... w nocy z niedzieli na poniedziałek znalazłem fajnego GS'a i mówię sobie, że we wtorek rano dzwonię... przecież w Święto (Trzech Króli) nie będę komuś głowy zawracał - rano we wtorek aukcji już nigdzie nie było a była na kilku portalach.
Teraz choćby był środek nocy będę dzwonił i pisał sms'y.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

patol pisze:Pewnie, że możesz czekać... tylko pytanie czy Ci go ktoś w tym czasie nie wykupi.
Ja teraz miałem taką sytuację... w nocy z niedzieli na poniedziałek znalazłem fajnego GS'a i mówię sobie, że we wtorek rano dzwonię... przecież w Święto (Trzech Króli) nie będę komuś głowy zawracał - rano we wtorek aukcji już nigdzie nie było a była na kilku portalach.
Teraz choćby był środek nocy będę dzwonił i pisał sms'y.
Jak wykupią to ja będę mieć na dniach do sprzedania 430, w sumie poliftowe GS300 z 2008 też będzie :biggrin2:
Obrazek
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Mynx
Nowy lex user
Posty: 17
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 17:37
Model Lexusa: gs
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mynx »

roedskilde pisze:jeszcze pytanie czy warto czekać na sprawdzenie auta w ASO? Dzwoniłem do Radomia i na serwis trzeba się umawiać z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, a pomiary czyli geometria etc. pracuje niezależnie więc może być problem żeby zrobić jedno po drugim :D
Podstawowa diagnostyka czyli mechanika, lakier, historia, podpięcie pod komputer to 400zł i pomiary płatne osobno. Cena to nie jakiś wielki problem ale czy w ASO faktycznie będzie to lepiej zrobione i będę miał większą pewność, że z autem jest wszystko ok?
A może ktoś już oglądał? :)
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... b56b1092dd
O...Lexus z mojego osiedla :szok: A jak ja szukałem to nie był na sprzedaż. Zazwyczaj jeździ tym kobieta. Auto wygląda spoko, widać, że zadbane. Lakier ładny, bez jakiś większych uszkodzeń, środek też spoko. Zdjęcia są uczciwe, samochód na pewno nie picowany do sprzedaży. Szczegółów technicznych nie znam. Cena według mnie za wysoka jak na ten rocznik, ale to tylko moja subiektywne zdanie (zaraz niektórzy powiedzą, że TO PRZECIEŻ V8! :podziw: ) Jest LPG - dla jednych to + dla innych -... Możliwe, że właściciel sprawdza za ile uda się sprzedać... Aczkolwiek po własnych poszukiwaniach wiem, że jak jest coś dobrego to długo na nabywcę nie czeka. A cena...wiadomo, rzecz względna przy tych autach. Co do sprawdzenia w ASO to każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat.

A tego Lexa ze Szwecji to chyba już wcześniej widziałem w ogłoszeniach - był na sprzedaż gdzieś pod Warszawą...
Marantz87
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, o 15:21
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Lexus GS450h 2007 Ząbki

Post autor: Marantz87 »

Witajcie,

szukam jakiegoś Lexusa GS450h w dobrym stanie, wpadł mi w oko ten egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 6103578cad

Import Niemcy budzi pewne zastrzeżenia, ale właściciel sam jeździ nim już chyba długo. Ktoś może oglądał to auto albo kojarzy, czy to auto było już kiedyś przedmiotem dyskusji?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości