GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

i to są te uszkodzenia że ich się wystraszyłeś ? ale co szpachla odpada kolor żle dobrany? że nie polecasz auta ? przebieg masz mały co widać po fotelach a że baterie to zawsze można negocjować cenę . Gdybyś to ty sprzedawał auto po takiej szkodzie to zezłomował byś je żeby nikt takim juz nie jeżdził ?? proponuję pojść do salonu dacia i wybrać coś w oryginalnym lakierze i podniecać się wśród znajomych że nowy bezwypadkowy itp . sam wylicytowałem gsa z usa po wypadku i mam to w d...e jestem z auta zadowolony serwisowany do końca od 1 własc . i wyszedł mnie taniej niż najtansza sztuka w europie. tyle w temacie
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Jak byłyby tylko te szkody co na zdjęciach w carfax to jest syt.ok.ale ten zestaw w pl.daje do myślenia. Tak naprawdę widać do czego auto było używane.
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gmiter »

Jak na moje w 2011 byla jedna szkoda o ktorą ktoś długo walczył z rzeczoznawcą.
jpok
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 22 gru 2018, o 20:54
Model Lexusa: GS 300 MK3
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jpok »

Przeczytajcie informacje zawarte w raporcie pod zdjęciami. Oto fragment:
ASDIRECT Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść danych zawartych w Raportach. Treść taka może być niepełna lub
niezgodna ze stanem rzeczywistym.

Przez kilka lat jeździłem Insignią. Kiedy wystawiłem ją na sprzedaż, kupujący zamówił podobny raport. Okazało się że samochód
podczas kiedy był moją własnością to miał 2 szkody na kilkadziesiąt tysięcy. Jakoś nie mogłem sobie przypomnieć żadnej szkody
bo takiej w rzeczywistości nie było. Kiedy próbowałem się dowiedzieć skąd raport pobiera dane, nie udało mi się nic ustalić
choćby z tego względu że firma nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności (tekst powyżej).
Wnioski pozostawiam wam. :scratch:
gregoos77
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 6 gru 2018, o 20:09
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Jaraczewo
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gregoos77 »

Szybkie banalne pytanie, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Jaka jest różnica między wersja GS450h 350KM a wersja GS450h 297KM ? gdzie jest "obcięta" ta moc silnika ?
bigfish
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 7 lis 2016, o 13:46
Model Lexusa: GS
Skąd:: Podlaskie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: bigfish »

Bodajże 306 koni to moc z silnika spalinowego, nie było takiej hybrydy 450h, aby moc całego układu napędowego oddawała 297 koni. Pewnie dlatego nie możesz znaleźć odpowiedzi :)
gregoos77
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 6 gru 2018, o 20:09
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Jaraczewo
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gregoos77 »

bigfish pisze:Bodajże 306 koni to moc z silnika spalinowego, nie było takiej hybrydy 450h, aby moc całego układu napędowego oddawała 297 koni. Pewnie dlatego nie możesz znaleźć odpowiedzi :)
W ogłoszeniach GS450h często spotykam 350KM, lub 300KM więc już zwątpiłem czy jest jedna wersja czy dwie, ale to po prostu błąd dodających ogłoszenia albo te 300KM to moc samego silnika spalinowego ale w ogłoszeniu podajemy całkowitą moc jednostki. W każdym razie jest jedna wersja GS450h z całkowitą mocą 347KM rozumiem
Mateusz9020
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2019, o 11:44
Model Lexusa: brak
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Mateusz9020 »

Cześć wszystkim,
Poszukuję dla siebie Lexusa GS300.
Znalazłem takie ogłoszenie:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs-ID6CAwSa.html
Czy ktoś może zna ten egzemplarz i może coś powiedzieć.

Z góry dzięki.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Nemo 77 »

Podoba Ci się? VIN masz podany.Sprawdź w ASO jego historię serwisową itd. Osobiście bym pojechał zobaczył.
gregoos77
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 6 gru 2018, o 20:09
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Jaraczewo
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gregoos77 »

Akcyza na auta hybrydowe o 50% w dół.
W przypadku pojazdów z silnikami spalinowymi do 2000 cm3 stawka podatku 1,55% zamiast 3,1%, natomiast auta powyżej 2000 cm3 ale nie większej niż 3500 cm3 stawka wynosić będzie 9,3 % zamiast 18,6%.

Tak więc nasz GS450h idealnie wpisuje się w tą ustawę, czyli można myśleć o sprowadzeniu z zachodniej granicy nie przepłacając tak jak do tej pory za akcyzę.
Ustawa lobbuje głównie auta Toyoty, a przy okazji też Lexusa.

https://www.money.pl/gospodarka/akcyza- ... 0049a.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości