Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
pss
Lex Driver
Posty: 509
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: pss »

Polecam, zostać :)
yaroog
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 6 lis 2018, o 23:36
Model Lexusa: is300
Skąd:: Leszno
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: yaroog »

dzięki za rady, jednak zalałem Millers Oils Motorsport CFS 0W20 NT+ ... ;)
kamil263
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 21 paź 2010, o 13:34
Model Lexusa: IS 200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: kamil263 »

Witam
W moim is200t zauważyłem dziwny objaw podczas gwałtownego przyśpieszania z pedałem w podłodze samochód tak jakby "faluje" podczas przyśpieszania wrażenie jakby doładowanie falowało poza tym przyspiesza normalnie tylko tak dziwnie faluje. Przeszukując forum znalazłem jakieś info o zaworze podciśnienia turbo?
Druga sprawa auto jakoś niepewnie się prowadzi na trasie z prędkościami 160km/h i więcej mam wrażenie że wozi tyłem takie uczucie podmuchu bocznego wiatru.
Auto salon polska 2015r bezwypadkowy przebieg niecałe 60 tys. km. Zauważyłem to w tym roku podczas wyjazdu na wakacje wcześniej tak nie było w zeszłym roku jechałem na wakacje i było ok jechał jak przyklejony teraz jakoś dziwnie się prowadzi.
Smiena
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2017, o 22:54
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Smiena »

Zacznij od ciśnienia w oponach, potem felgi czy proste, a na końcu zmień opony, wyważenie może nie pomóc jak będzie wadliwa opona.
SnakeDoctor
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 26 gru 2016, o 20:06
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: SnakeDoctor »

Witam,

ostatnio mam strasznie dziwny problem z układem klimatyzacji/grzania/nawiewu. Czasami (jest to kompletnie losowe) po uruchomieniu samochodu klimatyzacja kompletnie wariuje. AC jest wlaczone, ale dmucha goracym powietrzem. Jak wylacze AC i ustawie cyrkulacje powietrza z zewnatrz do wewnatrz to tez leci gorace powietrze (a na zewnatrz jest kilkanascie stopni). Gdyby to bylo tylko AC to moglbym pomyslec, ze klima jest nienabita, ale raz, ze auto jest serwisowane a dwa - jak wsiade do samochodu 8 godzin pozniej to klima dziala normalnie. Zupelnie jakby zepsul sie ten modul od sterowania skad ma isc nawiew - z silnika (gorace powietrze) czy z zewnatrz, albo z klimy.

Tak, umowie na wizyte w serwisie, ale poki co moze Wy cos podpowiecie.
kedar
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 26 wrz 2019, o 11:16
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: kedar »

Witam,
Na wstępie chciałbym powitać wszystkich użytkowników tego, póki co, wspaniałego auta :)
Piszę w tym wątku, ponieważ wydaję być najbardziej żywy i aktualny.
Samochód mam od tygodnia i w zasadzie w kwestii obsługi wszystko mam ogarnięte, natomiast zastanawia mnie kwestia nawiewu na tylne siedzenia, otóż po włączeniu nawiewu z przodu, z tyłu nie dzieje się nic, czy to z klimą czy bez, niezależnie od tego czy wieje na szybę, twarz, nogi...czy jest jakaś opcja aktywacji/dezaktywacji ?
Serdeczna prośbą o jakąkolwiek podpowiedź...
Awatar użytkownika
gmiter
Lex Master
Posty: 1247
Rejestracja: 9 mar 2016, o 12:07
Model Lexusa: IS350
Skąd:: Gdynia
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: gmiter »

Czy ktoś z Was widzi nazwę tematu? Macie problemy to naprawdę napiszcie w innym dziale a nie śmiecicie bez przerwy.
Smiena
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2017, o 22:54
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: Smiena »

kedar pisze:Witam,
Na wstępie chciałbym powitać wszystkich użytkowników tego, póki co, wspaniałego auta :)
Piszę w tym wątku, ponieważ wydaję być najbardziej żywy i aktualny.
Samochód mam od tygodnia i w zasadzie w kwestii obsługi wszystko mam ogarnięte, natomiast zastanawia mnie kwestia nawiewu na tylne siedzenia, otóż po włączeniu nawiewu z przodu, z tyłu nie dzieje się nic, czy to z klimą czy bez, niezależnie od tego czy wieje na szybę, twarz, nogi...czy jest jakaś opcja aktywacji/dezaktywacji ?
Serdeczna prośbą o jakąkolwiek podpowiedź...
Prawy górny przycisk, nad "DUAL" i patrz na wyświetlaczu jakie pojawią się ikony i wybierz co ci pasuje
Awatar użytkownika
cardiologist
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 maja 2017, o 09:21
Model Lexusa: IS 200t
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: cardiologist »

Witam,
Jestem użytkownikiem lexusa is200t w wersji poliftowej W zasadzie od nowosci (aktualny przebieg 43000 km) gwizda turbina. Problem zgłaszany juz w serwisie. Po kontroli stwierdzono prawidlowe działanie turbo. Czy któryś z Was forumowiczy boryka sie z tym samym problemem? W najbliższym czasie planuje problem zglosic ponownie w serwisie. Mam dziwne wrażenie ze zrobi sie istotny dopiero po wygaśnięciu gwarancji.
Za wszelkie informacje z góry dziękuję.
Pozdrawiam
stecko
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 21 mar 2014, o 11:59
Model Lexusa: RX350
Skąd:: Wielka Brytania
Kontakt:

Chcę kupić IS200T opinie , uwagi , podpowiedzi

Post autor: stecko »

Witam

Czy is200t z przebiegiem ok 100tys km jest ryzykownym zakupem? Chodzi mi o silnik, jak z ich trwałością? Były jakieś usterki/awarie na forum? Ktos coś? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości