GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
kurek0410
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2019, o 16:48
Model Lexusa: gs 300
Skąd:: Gąbin
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: kurek0410 »

w kwietniu był wystawiany na grupie forum facebooka z przebiegiem 380 sa 2 posty można znaleźć. Szymon Raubo udostępnił link.
Inicjator konwersacji · 4 kwietnia

Polecam jeśli ktoś szuka zadbanego GS430 mk2.
Informacje o tej witrynie
otomoto.pl
Używane Lexus GS - 34 999 PLN, 380 000 km, 2004 - otomoto.pl
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Ale Panowie co tu śledzić albo nie śledzić cena jest za wysoka i tyle.
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

W poprzednim ogłoszeniu mówi, że musiał się pomylić. Ja mam wbite do głowy, że większość przebiegów w Polsce i tak jest kręcona, więc nawet pod 400 nie bałem się tym bardziej, że nie robię dużo km. Z drugiej strony nie jest to diesel, więc może faktycznie jest duża szansa znaleźć coś z przebiegiem 250-300 chociażby i mimo, że auto solidne będzie dłuższy czas spokój. Śledzę trochę autazeszwajcarii.pl i tam auta z tych lat mają od 200 do 400 zazwyczaj. GSa niestety ciężko tam spotkać. RXów za to sporo.
patol
Lex user
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2018, o 22:57
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Świdnica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: patol »

Ktoś może oglądał?

http://www.gieldaklasykow.pl/lexus-gs-4 ... rachowice/
Nie najgorszy i całkiem niezłe wyposażenie... tylko jak na tak symboliczny przebieg dziwnie kierownica i drążek zmiany biegów zniszczony (mam teraz A4 B6 i 500tyś. i w podobnym stanie są).

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 21fe6c0749
Co prawda "golas", ale ze zdjęć dobrze się prezentuje. Obecnie ma najniższą cenę wyjściową bo już go widzę od miesiąca-dwóch i miał nawet 34tyś.

https://www.olx.pl/oferta/lexus-gs430-C ... 3e6072f430
No i rodzynek... mało zdjęć środka, więc boję się najgorszego. Pewne detale do wymiany, ale ważny silnik, blacharka i ogólny stan :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

mirozet pisze:W poprzednim ogłoszeniu mówi, że musiał się pomylić. Ja mam wbite do głowy, że większość przebiegów w Polsce i tak jest kręcona, więc nawet pod 400 nie bałem się tym bardziej, że nie robię dużo km. Z drugiej strony nie jest to diesel, więc może faktycznie jest duża szansa znaleźć coś z przebiegiem 250-300 chociażby i mimo, że auto solidne będzie dłuższy czas spokój. Śledzę trochę autazeszwajcarii.pl i tam auta z tych lat mają od 200 do 400 zazwyczaj. GSa niestety ciężko tam spotkać. RXów za to sporo.
Ale nie popadaj w paranoje z tymi przebiegami...
KonZas
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 8 paź 2019, o 22:19
Model Lexusa: GS
Skąd:: Biała
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KonZas »

Oglądał ktoś lub ma jakieś informację na temat tego egzemplarza? Z góry dzięki za odpowiedź.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... llery-open
Piotr-PK
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2019, o 22:08
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotr-PK »

Oglądałem go, a nie kupiłem tylko dlatego, bo mam inne ważne wydatki w tym momencie.
Mierzyłem go miernikiem magnetycznym, najprawdopodobniej wszystkie elementy oryginalny lakier, o szpachli nie ma mowy. Wszystkie elementy blacharskie, posiadają normalne ślady jak auto w tym wieku. Pod kątem rdzy ok, spody drzwi zdrowe, nadkola też. Spód wygląda zdrowo. W środku, ktoś woził psa, bo parapety podokienne trochę porysowane jak się dokładnie przyjrzysz, ale nie śmierdzi, skóry ok. Silnika słuchałem na zimno, ładnie bez grzechotania. Opony do wymiany, bo hałasują (chyba, że to jakieś łożysko, ale wątpię). 4 kluczyki w zestawie, papiery są, ASO do 2009, przebieg jakoś 330k. Warty uwagi myślę, z papierów wynika, że auto należało do faceta z 30 roku.
Awatar użytkownika
DŻEJKU
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2012, o 15:59
Model Lexusa: GS430 2002
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DŻEJKU »

W ogloszeniu napisał ze 200k :dirol:
Pewnie chcial sie wbić w kryteria wyszukiwania 99% Polaków
BYŁ: Czarny GS430 2002, Granatowy GS300 1998, 2 x Zielony GS430 2002 , gs300 2004 Zielony
JEST: dodge challenger
Piotr-PK
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 5 lip 2019, o 22:08
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Kalisz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Piotr-PK »

Nie pochwalam takich trików, ale cóż :-) Podaję ile widziałem na zegarach i myślę że zużycie środka adekwatne. Kierownica obszyta jeszcze oryginalną skórą, nie jest zbyt mocno zużyta. Pamiętam jeszcze, że radio było chyba zablokowane, bo wyświetlacz prosił o kod, a ten który miał właściciel, nie wchodził.
Szyberdach sprawny, klimy nie sprawdziłem bo zapomniałem, szyby elektryczne ok, antena elektryczna ok, zawias na dziurach wydawał się ok.
zen1981
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 22 paź 2019, o 11:45
Model Lexusa: gs
Skąd:: Starogard Gdański
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: zen1981 »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości