GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
735
Lex user
Posty: 56
Rejestracja: 19 lut 2017, o 17:18
Model Lexusa: Ls400
Skąd:: Zduńska Wola
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: 735 »

Jak dobrze kojarzę to ten kolega od gs300 miał kiedyś przekręconego Ls400 :).Także patrząc na środek jest czegoś niemal pewny :)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

735 pisze:Także patrząc na środek jest czegoś niemal pewny :)
A ile widziałeś środków lexów nie przygotowanych pod sprzedaż ???

Auto ma 20lat a do tego spory nalot (o ile nie większy) a więc różnie mogło być... widziałem środki jak nowe przy 300k.km. a widziałem zjechane przy 150k.km. jak miałby 500k.km.

Ogólnie ... auto pewnie z umową na Niemca/Belga do gruntownego serwisu. Trzeba sprawdzić ViN i rdze. Oczywiście oferta najtańsza w PL no bo jak :lol: :?:
Ale i tak lepiej bo ostatnio był gs mk3 430 najtańszy w Europie :biggrin2:
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

mirozet pisze:https://www.olx.pl/oferta/lexus-gs300-CID5-IDB4yyp.html
Ktoś może kojarzy ten egzemplarz?
Ile orientacyjnie naprawa drzwi i blotnika? Do 2000 zł?
Oglądałem go wczoraj. Sprzedawca wydaje się uczciwy nic nie ukrywał (albo jest jeszcze więcej;) wizualnie wygląda bardzo słabiutko. Maska też raczej do malowania plus jeszcze kilka obić karoserii, reflektory zmatowiałe, w szyberdachu uszczelka, kierownica straaasznie wytarta, drążek również, antena do zrobienia, w butli z gazem kończy się legalizacja (w kole). Mówi, że malowany cały był. Przejechałem się kawałek. Nie jestem mechanikiem, ale tu nic nie wzbudziło zastrzeżeń. Cena do sporej negocjacji. Jeśli mechanicznie wszystko super i komuś nie przeszkadza co wyżej może się opłaca... ja raczej wolę jeszcze poszukać. Wcześniej miał IS200.
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

Jest też sporo rachunków (niektóre z ASO), rozrząd, zawieszenie... niedawno przegląd i regulacja LPG.
Awatar użytkownika
DŻEJKU
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2012, o 15:59
Model Lexusa: GS430 2002
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DŻEJKU »

Ciezko powiedzieć, czy wytarty czy brudny ale wg mnie możliwe przy tym przebiegu. To naprawdę zależy od nawyków poprzedniego kierowcy - nie wróż z podłokietnikow...
BYŁ: Czarny GS430 2002, Granatowy GS300 1998, 2 x Zielony GS430 2002 , gs300 2004 Zielony
JEST: dodge challenger
szok13
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2019, o 20:22
Model Lexusa: GS300
Skąd:: K-e
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szok13 »

ledziu pisze:
735 pisze:Także patrząc na środek jest czegoś niemal pewny :)
A ile widziałeś środków lexów nie przygotowanych pod sprzedaż ???

Auto ma 20lat a do tego spory nalot (o ile nie większy) a więc różnie mogło być... widziałem środki jak nowe przy 300k.km. a widziałem zjechane przy 150k.km. jak miałby 500k.km.

Ogólnie ... auto pewnie z umową na Niemca/Belga do gruntownego serwisu. Trzeba sprawdzić ViN i rdze. Oczywiście oferta najtańsza w PL no bo jak :lol: :?:
Ale i tak lepiej bo ostatnio był gs mk3 430 najtańszy w Europie :biggrin2:

O jakim Lexusie mówisz oraz jakie pieniądze ? Jest jeszcze jakieś ogłoszenie ?
Z ciekawości pytam
Pozdrawiam
Pierwien
Lex user
Posty: 52
Rejestracja: 12 lut 2018, o 12:56
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Bydgoszcz
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Pierwien »

Oglądałem ostatnio
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 93e0e4ea1c

VIN: JT8BL69S940015320
Auto sprowadzone ze stanów po szkodzie. Sprzedający wysłał kilka zdjęć sprzed załadunku, ale wystarczy wpisać VIN w google.
Mechanicznie raczej OK. Zbiera się dobrze, hamuje dobrze, silnik równo pracuje, skrzynia chodzi gładko. Nie brałem na kanał, więc nie wiem jak wygląda od spodu. Felgi nie są pierwszej młodości i chrom się łuszczy.
Jedno koło inne niż reszta, ale ja tam się nie znam na tuningu :wink:

Lampy przednie amerykany z jakimiś dziwnymi libelkami do poziomowania. Dodatkowe żarówki do jazdy dziennej, które gasną dopiero po wyjęciu kluczyka. Lampy z tyłu to jakieś zamienniki i pali się kontrolka tylnych lamp, ale nie sprawdzałem która żarówka nie świeci. Urwany przycisk lusterka i otwierania bagażnika. Kierownica wyżarta przez bobry albo kornika drukarza :biggrin2:
Blacharsko auto tragicznie zrobione. Klapa z tyłu zamiast wymiany była chyba klepana, bo widać szpachlę. Nawet nie wyciągałem miernika. Lakierowanie do poprawki, bo od spodu się łuszczy. Spoljer luźny i trzeszczy przy zamykaniu. Uszczelki tylnych drzwi na śmietnik. Uszkodzona uszczelka/listwa tylnej szyby w dolnym lewym rogu, przez co na bank będzie lecieć woda. Źle osadzona listwa dachowa. Na lewym boku mała wgniotka.
Za 28k by puścił, chociaż jak dla mnie to 24k to max.

Więcej grzechów nie pamiętam.
gregoo
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 22 wrz 2019, o 10:04
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gregoo »

Witam,
czy ktoś może oglądał GSa z tego ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CnNyz.html
albo może się wypowiedzieć czy warto jechać oglądać na żywo?
na zdjęciach wygląda na zadbanego, mam jednak kawał drogi do Szczecina i nie chcę 2 dni tracić na darmo
pozdrawiam
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

gregoo pisze:Witam,
czy ktoś może oglądał GSa z tego ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... CnNyz.html
albo może się wypowiedzieć czy warto jechać oglądać na żywo?
na zdjęciach wygląda na zadbanego, mam jednak kawał drogi do Szczecina i nie chcę 2 dni tracić na darmo
pozdrawiam
Bardzo okrojny pierdoling z elementami fantasy :biggrin2: to na plus, auto wygląda ładnie więc detaling zrobiony pozytywnie kilkasetek w kieszeni. Cena hmmm jeżeli auto będzie opłacone a stan bez potrzeby wymiany całej mechaniki tej której nie widać to ok. Ale jak będzie umowa na niemca i do zrobienia zawias, heble + serwis olejowo rozrządowy to już robi się grubo biorąc pod uwagę że to jest przed lift z konkretnym nalotem.
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mirozet »

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... BP0Z7.html
Ktoś może oglądał go kiedyś?
Wystawiony był w kwietniu i miał wtedy 380 tys a teraz 366 tys... oj nieładnie nieładnie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości