doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
ODPOWIEDZ
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

david201 pisze:
pss pisze:Wystarczy odpalić silnik i wrzucić na wsteczny :)
Dzięki, to u mnie coś nie zadziałało, będę próbował dalej.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
1.)podlaczyles pod lampe cofania zasilanie? bedzie dzialac tylko jak po zapaleniu silnika nim uruchomi sie navi wlaczysz wsteczny ....za kazdym razem gdy zgasisz auto
jesli pod kostke to tam jest 6v a kamerki maja na ogol 12 ......trzeba za pomoca ukladu elektronicznego ( na allegro kosztuje 10 zl) podniesc napiecie z 6v do 12
Awatar użytkownika
david201
Lex user
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2017, o 16:36
Model Lexusa: Is 200t
Skąd:: KRAKÓW
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: david201 »

Dziękuję za rady, dzisiaj podłączyłem, musiałem kupić drugi przetwornik, 1 nie podnosił napięcia do 12V.Kamera 68 zł. przetwornica 10 zł. Tak jak pisał Wezu40 nie ma takiego kąta jak oryginał i na minimetry nie podjadę do przeszkody obraz z kamery ogólnie ok. Pozdrawiam ObrazekObrazek

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Przemysław.mazurek
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2018, o 12:26
Model Lexusa: IS
Skąd:: Wodzisław Śląski
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Przemysław.mazurek »

Witam,

Ktoś się orientuje jak to jest z PCS?
Da się to samemu zainstalować czy raczej lepiej odpuścić?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Photros
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2019, o 00:50
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Photros »

Witam,

Pytanko mam odnośnie plastiku przy skrzyni czy da się wyciąć samemu ten otwór na przyciski do foteli? Bo deficyt jest straszny tych plastików nie mogę znaleźć nic na europe. A wymieniam fotele na f-sport grzane i chłodzone i tutaj pytanie plugin and play czy jednak zabawa?
gypsy_king
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2015, o 11:25
Model Lexusa: gs430
Skąd:: Radom
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: gypsy_king »

Chyba nie jest plug&play. Zamontowałem u siebie fotele i panel f-sport. Działa elektryka i podgrzewanie. Nie działa wentylacja. Orientuje się ktoś, czy trzeba zmieniać moduł komfortu, czy coś takiego? Co do otworu na panelu środkowym na przyciski do sterowania fotelami, to nie polecam - straszna rzeźba moim zdaniem. Zapomniałem dodać - wersja fury to Elite, czyli bieda.
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

gypsy_king pisze:Chyba nie jest plug&play. Zamontowałem u siebie fotele i panel f-sport. Działa elektryka i podgrzewanie. Nie działa wentylacja. Orientuje się ktoś, czy trzeba zmieniać moduł komfortu, czy coś takiego? Co do otworu na panelu środkowym na przyciski do sterowania fotelami, to nie polecam - straszna rzeźba moim zdaniem. Zapomniałem dodać - wersja fury to Elite, czyli bieda.

u mnie byla rzezba bo fotele byly od anglika (w sumie rzezba dotyczyla zasilania zapiec zapiecia pasow) i u mnie wentylacja dziala a moja wersja to rowniez wersje elit oczywiscie fotele plus wlaczniki( co prawda wentylacja w lexusie nie sprawia ze fotele sa lodowate a jedynie sprawiaja ze sie nie pocisz)......proponuje posluchac czy wentylator w fotelu pracuje zanim stwierdzisz ze nie chodzi....wentylacja foteli dziala bardzo dyskretnie
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

Photros pisze:Witam,

Pytanko mam odnośnie plastiku przy skrzyni czy da się wyciąć samemu ten otwór na przyciski do foteli? Bo deficyt jest straszny tych plastików nie mogę znaleźć nic na europe. A wymieniam fotele na f-sport grzane i chłodzone i tutaj pytanie plugin and play czy jednak zabawa?
co do deficytu to w pelni sie zgadzam ja na allegro poluje od roku ( byla jedna mocno porysowana i za astronomiczna cene kolo 500zl ale nie kupilem bo byla mocno zniszczona) ja wycinalem szlifierka modelerska i narazie mimo ze lekko wystaje nikt tego nie zauwazyl ze tak nie powinno byc i od roku tak jezdze
isMalina
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2019, o 11:04
Model Lexusa: Is 350
Skąd:: Węgorzewo
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: isMalina »

Cześć Kolego. Mógł byś Mi wyjaśnić co należy skompletować by doposażyć fotele w wentylację ? będę bardzo wdzięczny. No i proszę podeślij foto jak to wykonałeś. Aha, z tym tempomatem to jak należy zrobić by to śmigało?
Wezu40
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 11 lut 2017, o 04:29
Model Lexusa: IS III 250, NX300h
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: Wezu40 »

isMalina pisze:Cześć Kolego. Mógł byś Mi wyjaśnić co należy skompletować by doposażyć fotele w wentylację ? będę bardzo wdzięczny. No i proszę podeślij foto jak to wykonałeś. Aha, z tym tempomatem to jak należy zrobić by to śmigało?
a pewny jestes ze fotele maja instalacje do wentylowania? domyslam sie ze masz orginalne wlaczniki wentylacj wiec sprawdz dokladnie czy nie dzialaja bo wentylacja dziala baaardzo cicho (przy wlaczonym silniku nic nie uslyszysz)i jest bardzo delikatna wiec nic dodatkowego wiac nie bedzie. najlepiej wlaczyc wentylacje fotela wcisnac lusterko pod fotel i sprawdzic czy wiatrak sie kreci
Awatar użytkownika
marianex
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 25 gru 2018, o 12:08
Model Lexusa: IS200t
Skąd:: POL
Kontakt:

doposazanie Plug and Play lexus is 3 gen

Post autor: marianex »

Cześć, ktoś się bawił już w dokładkę opcji automatycznego składania lusterek? Czy sam panel na dźwi wystarczy?
---
Obywatel świata
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości