IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Nie wiem, ale raz brak opcji ''bezwypadkowy'' nie jest to pewniak jak nawet jest zaznaczone no ale jak go nie ma to w praktyce czego się spodziewać?
Dodatkowo opis nie zachwyca i jak kolega napisał błędny VIN dalej nie chce mi się produkować...
Awatar użytkownika
Majster
Lex user
Posty: 111
Rejestracja: 14 kwie 2017, o 09:18
Model Lexusa: 5.0 V8
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Majster »

wasik pisze:Nawet kolega z forum sprzedaje Majster za podobne pieniądze salonowy i 1 właściciel...
Dzięki Wasik za wspomnienie mnie. Dziś postaram się umieścić ogłoszenie w odpowiednim dziale. Pewne auto, udokumentowane, zadbane. Wersja Prestige, Mark Levinson, automat. Wszystko w nim działa :) Myślę, że będąc potencjalnym kupcem warto się nim zainteresować.
Pozdr.
Majster
Obrazek
Awatar użytkownika
angelos
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2011, o 16:33
Model Lexusa: LS 460 MK4
Skąd:: Krakow
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: angelos »

Auto stoi pod firmą detailingową Kuro. Takie samo zdjecie jest z LSem 460. Może to czysty przypadek.

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... 00adae39a6


https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... dc20cd8c1f

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Majster
Lex user
Posty: 111
Rejestracja: 14 kwie 2017, o 09:18
Model Lexusa: 5.0 V8
Skąd:: Gdansk
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Majster »

Ogłoszenie umieściłem w odpowiednim dziale "Sprzedam".
Pozdrawiam.
Obrazek
mateee
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2019, o 16:11
Model Lexusa: IS250
Skąd:: dolny
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mateee »

Wracając do ogłoszenia które wklejalem na poprzedniej stronie - po sprawdzeniu vina wyszły szkody na ponad 50k...choć podobno tylko uderzony w tył.
Być może naprawiony zgodnie ze sztuką ale 40k+ to jakaś kpina
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Jak mówiłem nie zdziwiło mnie to ani trochę ale są pewniejsze sztuki za taką kasę.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Wasik taka drobna rada uważaj na dopiskę bezwypadek bo to jest podstawowy wabik oszustów dla kupujących.
mateee pisze:50k...choć podobno tylko uderzony w tył.
Być może naprawiony zgodnie ze sztuką ale 40k+ to jakaś kpina
Kpina...a wiesz dla mnie większą kpiną jest bycie śledczym i nie zgłębienie podstawowych zagadnień naprawy auta przez aso.
Tak żeby Cię uświadomić to:
Chevrolet captiva uszkodzony transfer naprawiany z tytułu ubezpieczenia koszt naprawy 32k.i żadnej innej czynności wokół auta, ostatnio kolega uszkodził bmw 3kę zaczepy zderzaka, zaczepy lamp, wgniecenie chłodnicy, wgniecenie maski auto normalnie jechało a światła świeciły i... wycena na ponad 15k. Wv caddy wgnieciony błotnik uderzeniem wandala nic więcej naprawa 4k., ...bmw x6 padnięte turbo naprawa z ubezp.13k wycena chociaż całość opiewała na 17k. To samo bmw teraz jest "zepsute" na 22k ale cała wycena będzie na 30k. Lexus gs 12r.akt wandalizmu uszkodzenia z przodu pojazdu (auto skopane) koszt około 50k.

Więc jak już chcesz coś sledzić to przeprowadź wywiad jak to wygląda od strony warsztatów i ubezpieczycieli.

Dodam tylko że mnie nie łączy nic z tym autem nie jestem Darek i nie jestem kurierem sprzedającym bmw (tak wyszło z ostatnich śledztw :biggrin2: ) po prostu trzeba jechać i sprawdzać jak każde inne auto nawet z dopiską bezwypadek. Są stacje aso tojki/lexa i będzie wsjo wiadomo. A do tego może się okazać że stan będzie lepszy niż jakiejś sztuki pt.bezwypadek.
mateee
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 sty 2019, o 16:11
Model Lexusa: IS250
Skąd:: dolny
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mateee »

Ledziu brawo, wybrnąłeś jak poeta
Jasne, naprawa w ASO przez ubezpieczyciela jest wyceniana wysoko, wiem, miałem okazje
Co nie zmienia faktu że auto naprawione nawet przez ASO, i to czterokrotnie, nie jest autem jakim był przed zdarzeniem i jakim móglby być bez nich, naprawa jest naprawą i nie przywróci stanu sprzed dzwona (dzwonów) - samochody nie są składakami, proces wytworzenia i montażu jest zaplanowany na jednorazowe działanie, każda kolejna ingerencja niesie za sobą konsekwencje (gdy dzwon uszkodzi elementy konstrukcyjne oczywiście)- ale cieszę się że zwróciłeś uwagę na to niedopowiedzenie;)
Awatar użytkownika
pjetrooha
Lex user
Posty: 118
Rejestracja: 29 mar 2016, o 15:31
Model Lexusa: IS250 f-sport
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: pjetrooha »

mateee pisze:Wracając do ogłoszenia które wklejalem na poprzedniej stronie - po sprawdzeniu vina wyszły szkody na ponad 50k...choć podobno tylko uderzony w tył.
Być może naprawiony zgodnie ze sztuką ale 40k+ to jakaś kpina
Swojego IS naprawiałem w ASO Toyota... szkoda parkingowa, przerysowany zderzak przód i lekko wygięty błotnik, plus rysy na feldze. Faktura na ponad 20k do TU. Tak więc te 40 czy 50+ przy naprawie na oryginałach to niekoniecznie dyskwalifikacja dla auta.
Fifkers
Lex user
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2017, o 19:39
Model Lexusa: IS250 mk2 --> GS450h mk4
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Fifkers »

Znajomemu lekkie wgniecenie tylnego błotnika i kawałka drzwi w BMW E60 wycenili na 27tys zł. Ale Janusze i tak wiedzą lepiej i łatkę "szrot" do samochodu przypną. Rynek samochodów używanych w Polsce jest tak spier$#*ny, że głowa mała. Z jednej strony Mirki handlarze na każdym kroku, a z drugiej Janusze wytykający każdą ryskę, odprysk na zderzaku w 10- letnim samochodzie. A jak już coś ma drugą warstwę lakieru to ola Boga, złom!
IS250 2009 ->GS450H 2013
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 8 gości