AUX IN GS 300 MKII z Navi

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: AUX IN GS 300 MKII z Navi

Post autor: Pawcio1979 »

Ważne jest też to o czym zazwyczaj zapominamy a mianowicie jakość kabli audio. A tym czasem kable robią kolosalną różnicę.
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: AUX IN GS 300 MKII z Navi

Post autor: madkiw »

Pawcio1979 pisze:Ważne jest też to o czym zazwyczaj zapominamy a mianowicie jakość kabli audio. A tym czasem kable robią kolosalną różnicę.
Nie zapominamy :) kupiłem specjalnie do tego moda odpowiednie dobre kable, poza tym obydwa urządzenia testowałem na tym samym kablu, uwierz mi róznica wynika z samego odbiornika BT.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: AUX IN GS 300 MKII z Navi

Post autor: Pawcio1979 »

madkiw pisze:...uwierz mi róznica wynika z samego odbiornika BT.
Każdy kolejny element jest bardzo ważny bo każdy dokłada coś od siebie nie dobrego.
O jakości tego modelu co pisałeś się nie wypowiadam bo w łapach nie miałem. Chodziło mi tylko o sens montowania w samochodzie czegoś co ma zasilanie bateryjne. Jak coś zamontowane na stałe to nie zapomnisz zabrać z domu, nie padnie bateria itd.

Poza tym u siebie zauważyłem ciekawą rzecz odnośnie jakości i "szerokości pasma". Na AM dźwięk jest raz że ciszej a dwa bardziej płaski ale nie słychać szumów. Przełączając na FM dźwięk zmienia się tak jak bym włączył loudness lecz niestety zbyt głośno szumi.
Jak się wk.... :najper: zdenerwuję to wepnę się w tor zmieniarki CD bo tam chyba jest najlepiej.
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości