LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu LS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalWro »

jangrzyb pisze:nie reklamuje :)

zastanawiam sie nad tym Lexusem, patrzyłem ze konwersja zawieszenia na sprężyny to nie tragedia bo coś koło 4 tys.... a czytałem że cześć do pneumatyki drogie, więc gdyby się okazało że zawieszenie do robienia to jestem przygotowany...spalanie też nie boli bo podtlenek bym zamontował :)

możliwe są takie perełki na rynku z takim przebiegiem?
zastanawiam się tylko czemu ta firma nie wymieniła też oleju w skrzyni biegów i rozrządu bo mimo że mały przebieg to lata już swoje ma...
Ten Lexus nie ma pneumatyki.
Auto sprowadzone z Japonii, ale jest to wersja prawdopodobnie na rynek amerykański. Japońskie samochody mają licznik w kilometrach.
Ogólnie prezentuje się ładnie.
Alucard
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2017, o 15:59
Model Lexusa: LC100 4.7 2001
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Alucard »

Hej,

Ja bym aż tak na przebieg nie patrzył ponieważ jak te auta były sensownie serwisowane (nie mówię na tip top) to będą jeździć i jeździć. Te silniki są w stanie przetrwać kolosalne przebiegi. Mój wujek miał ES 3.0 93 rocznik (tak wiem nie ta jednostka) niemniej jednak chcę napisać, że auto po dziś dzień śmiga u kolejnego właściciela, ma nalatane chyba z 600 tysi plus jakaś dziadowska LPG i nic mu się nie dzieje. Pamiętaj, że wiele rzeczy potrafi paść po prostu ze starości.

Tak jak kolega wyżej napisał: autko prezentuje się ładnie :)

BR,
PAweł
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Jeżeli ten ls ma zwykły zawias a przy aucie nic nie trzeba robić to nie jest to abstrakcyjna cena. Można się potargować. Ogólnie licze to tak...trupka kupimy za 12k.wyszykujemy go za 10k.mechanicznie i trzeba dołożyć blacharkę i środek pewnie 5-10k.co dalej może być lipą wizualną i jakościową a na dodatek chrupers dalej jest chrupersem.
Kaloteck
Lex user
Posty: 155
Rejestracja: 7 wrz 2015, o 12:53
Model Lexusa: ES 350 '07
Skąd:: Wałbrzych
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kaloteck »

Alucard pisze:Te silniki są w stanie przetrwać kolosalne przebiegi.
Zgoda, silniki tak, ale reszta to już różnie. Samochód nie składa się tylko z silnika...
szymonhaer
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2018, o 20:49
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szymonhaer »

Cześć. Co myślicie o tym egzemplarzu? Wydaje się całkiem uczciwy. Tylko ciekawe czemu tak tanio sprzedaje skoro w Niemczech teoretycznie zapłacił za niego 8500 euro. Mam jeszcze jedno pytanie, jak wygląda z miejscem na głowę, bo raz czytałem na tym forum, że jak auto ma szyberdach to jest mało miejsca na głowę, zaznaczam, że mam 195 cm wzrostu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... Bz3H3.html
explo999
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, o 13:21
Model Lexusa: Jeszcze brak
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: explo999 »

szymonhaer pisze:Cześć. Co myślicie o tym egzemplarzu? Wydaje się całkiem uczciwy. Tylko ciekawe czemu tak tanio sprzedaje skoro w Niemczech teoretycznie zapłacił za niego 8500 euro. Mam jeszcze jedno pytanie, jak wygląda z miejscem na głowę, bo raz czytałem na tym forum, że jak auto ma szyberdach to jest mało miejsca na głowę, zaznaczam, że mam 195 cm wzrostu. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... Bz3H3.html
Ta cena to chyba z 2016 roku, tak pokazują daty na pozostałych papierach. Wtedy i przebieg był mniejszy 226 teraz jest ponad 284.
S600
Lex user
Posty: 47
Rejestracja: 29 lip 2018, o 09:27
Model Lexusa: GS430 MK3
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: S600 »

Rozmawiałem z tym Panem przed świętami, cena była 20 tyś więc widać że jest ruchoma :)
Michal84
Lex user
Posty: 162
Rejestracja: 7 lis 2016, o 20:59
Model Lexusa: LS 430 lift
Skąd:: Tarnowskie gory
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Michal84 »

szymonhaer
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 4 lut 2018, o 20:49
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: szymonhaer »

No właśnie na innej stronie jest za 20. I co dowiedziałeś się czegoś ? Coś jest do zrobienia? Ten zielony ładny ale chciałbym szyberdach.
sebastian99
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2018, o 17:59
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: LS mkII (UCF20) - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: sebastian99 »

Witam oglądał ktoś może tego ls400 bo cena dosyć zachęcająca :D
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls- ... BHsKU.html?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości