Parowanie telefonu Lexus GS300 3 2005r

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
ODPOWIEDZ
Kamillos
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2018, o 16:48
Model Lexusa: GS300 III
Skąd:: Konin
Kontakt:

Parowanie telefonu Lexus GS300 3 2005r

Post autor: Kamillos »

Witam szanownych użytkowniów Lexusów.
Mimo wielu prób nie udało mi się połączyć telefonu z Bluetooth, czy mogę kogoś prosić o przesłanie instrukcji krok po kroku jak powinienem to zrobić.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Parowanie telefonu Lexus GS300 3 2005r

Post autor: Pawcio1979 »

Robiłeś też test innym telefonem? Czasem jest tak, że telefon nie może się sparowac z danym urządzeniem które nie wymaga kodu parowania a z innym urządzeniem które wymaga kodu łączy się bez problemu.

Możesz też zrobić w telefonie "resetowanie ustawień sieciowych" ale UWAGA...zresetuje to ustawienia mms, internet, wifi.
Wot technika :dirol:
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: Parowanie telefonu Lexus GS300 3 2005r

Post autor: cooper69 »

Czasami w tanich telefonach może się zdarzyć, że moduł bt jest z tych tańszych, nie trzymających w 100% zgodności ze standardem i zonk.
Kolega tak miał z tanią Xperią - widział się z ELM po bt ale nijak nie chciał się połączyć (inne telefony bez problemu).
Mi iP SE i 8 bez żadnych zonków.

Poszukaj też bo może też być to co w dokładanych zestawach głośomówiących (miałem to w Parrocie) - liczba urządzeń sparowanych została osiągnięta.
W takim wypadku trzeba zresetować urządzenie (licznik się zeruje) i można parować następne.

Przede wszystkim sprawdź z innym telefonem!
Kamillos
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 16 gru 2018, o 16:48
Model Lexusa: GS300 III
Skąd:: Konin
Kontakt:

Re: Parowanie telefonu Lexus GS300 3 2005r

Post autor: Kamillos »

Rozumiem, że nie ma nigdzie opcji włącz/wyłącz Bluetooth? Sprawdzałem już na dwóch telefonach ale spróbuję jeszcze z innymi.
Nemo 77
Lex Driver
Posty: 415
Rejestracja: 25 lis 2018, o 14:21
Model Lexusa: GS 300
Skąd:: Mazowieckie
Kontakt:

Re: Parowanie telefonu Lexus GS300 3 2005r

Post autor: Nemo 77 »

Tak jak kolega cooper69 napisał-zobacz czy masz gdzie wprowadzić swój telefon.Usunięte masz wszystkie zapisane telefony w samochodzie?Zdaje się,że max to jest chyba trzy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości