Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Tuning zawieszenia, silnika, układu napędowego
Alegr0n
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2018, o 16:26
Model Lexusa: IS200t f sport
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Alegr0n »

Witam, posiadam samochod podany w tytule i chcialbym uzyskac efekt strzalow z wydechu oraz plomieni.
Od paru miesiecy dzwonie po "wszystkich" firmach tuningowych i kazda odpowiada mi tak samo, czyli ze nie podejma sie tego, bo nie maja sprzetu zeby dostac sie do kompa w aucie. Po wielu poszukiwaniach znalazlem firme "ecu majster" w warszawie i gosciu powiedzial ze jest w stanie to zrobic, ale do warszawy mam prawie 400 km i musialbym tam jechac po pare razy a to mija sie z celem. Pozniej znalazlem jeszcze jedna firme "kingsoft" ktorzy musza obejrzec auto pierwsze zeby powiedziec mi czy moga sie tego podjac, ale do nich mam 2 godziny drogi, co prawda nie duzo, ale nie chce jechac na marne. 3 dni temu zadzwonilem do 44tuning, bo widzialem ze maja juz doswiadczenie z lexusami. Doslownie po 2 minutach gadki goscia ktory doslownie mnie zwyzywal, ze jestem nie normalny, ze nie wolno katow usuwac w tym aucie, ze plomienie niszcza SILNIK - cabs, dlatego ze on sie na mnie wydarl do takiego stopnia ze oddalilem telefon. Mowil mi tez ze jak wytne katy to bede mial choinke na desce rozdzielczej... Po przedstawieniu wam mojej przygody ze sprawa mam kilka pytan :D
Posiada ktos moze doswiadczenie z tym? Chcial kiedys ogarnac sobie taki program? Albo moze ma zrobiony ?
Czy to prawda co pan z 44tuning mowil?
Jak to wyglada ogolnie, co sadzicie? Potrzebuje podpowiedzi i opinii na ten temat, moze akurat znacie kogos kto moglby mi to zrobic?
Zapomnialem dodac, ze mam seryjny wydech, ale z tego co sie dowiedzialem wystarczy z niego wyciac katy i wstawic tlumik
przelotowy i zrobix program. Ale w koncu nie wiem ile w tym jest prawdy, dlatego prosze was o wypowiedzenie sie :P
Dodam jeszcze ze auto w leasingu i na gwarancji.

Btw. Tutaj znalazlem lexa ktory strzela, chyba jedyny na youtube jaki mozna znalesc ;P
https://youtu.be/3aLFfaq2pkY
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Dawid0ss »

Masz tam jakiś cziptjuning ? Tyle widuje tych aut w Wawie i żadno nie strzelało z wydechu.
Alegr0n
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2018, o 16:26
Model Lexusa: IS200t f sport
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Alegr0n »

No z tego co wiem to raczej nikt nie ma w polsce programu strzelania do tego modelu. Jedynie udalo mi sie znalesc to co zamiescilem w 1 poscie. To mi udowodnilo ze jest to wykonalne.
Nie nie mam chip tuningu.
Awatar użytkownika
Dawid0ss
Lex Master
Posty: 1774
Rejestracja: 14 sty 2013, o 12:46
Model Lexusa: Lexus GS450h mk3
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Dawid0ss »

Alegr0n pisze:No z tego co wiem to raczej nikt nie ma w polsce programu strzelania do tego modelu. Jedynie udalo mi sie znalesc to co zamiescilem w 1 poscie. To mi udowodnilo ze jest to wykonalne.
Nie nie mam chip tuningu.
To jedź do aso. Auto masz przecież na gwarancji. Pzdr
Alegr0n
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2018, o 16:26
Model Lexusa: IS200t f sport
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Alegr0n »

Dawid0ss pisze:
Alegr0n pisze:No z tego co wiem to raczej nikt nie ma w polsce programu strzelania do tego modelu. Jedynie udalo mi sie znalesc to co zamiescilem w 1 poscie. To mi udowodnilo ze jest to wykonalne.
Nie nie mam chip tuningu.
To jedź do aso. Auto masz przecież na gwarancji. Pzdr
A co mi da ze tam pojade? Oni mi auta nie stuninguja :D
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: ledziu »

Oczywiście filmik Ci udowodnił...tylko nie wiesz co auto z filmiku ma pod maską.
Alegr0n
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 17 paź 2018, o 16:26
Model Lexusa: IS200t f sport
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: Alegr0n »

No nie wiem, jest go is 350, wiec mysle ze na moim tez dalo by sie to zrobic, tylko jakie byly by konsekwencje dla samochodu
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: niven »

ale z Ciebie Janusz to szok może zamiast strzelania z wydechu najpierw go zaczipuj żeby jako tako przyspieszał
pss
Lex Driver
Posty: 508
Rejestracja: 2 cze 2016, o 19:25
Model Lexusa: is200t
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: pss »

tam by się swap przydał na początek ;)
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Strzały z wydechu Lexus is 200t f sport 2017

Post autor: dS »

Tu masz takie mini info co i jak trzeba zrobić
https://www.wikihow.com/Make-a-Car-Backfire
w skrócie szykuj sporą sakiewkę $$$ bo tanio nie będzie, modyfikacja wydechu, drugie ecu bo fabryczne ECU Denso jest raczej nie do ruszenia jest, zwiększone zużycie paliwa.
A koniec końców efekt i tak będzie wyglądał tak
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning mechaniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości