Is200 kości iso

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
SmoQ91
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 1 sie 2018, o 00:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ellesmere Port
Kontakt:

Is200 kości iso

Post autor: SmoQ91 »

Witam mam taki problem, mam przed lifta i chcę zmienić radio Ale nigdzie nie mogę dostać kostek iso z przejściówka, na dwie kostki oryginalne w radiu jakie jak szukam są jakieś różne rodzaje tych kości jedne są z dwoma kostkami, od radia inne są z jedna a u mnie w radiu są dwie duże która będzie pasowała k która z nich będzie odpowiednią by zmienić radio proszę o pomoc bo jestem zielony w tym temacie dziękuję Mój lex is200 2001r nagłośnienie ,,premium" a auto Prestige
Awatar użytkownika
dS
Lex Master
Posty: 2932
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:30
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Wołomin
Kontakt:

Re: Is200 kości iso

Post autor: dS »

Jak masz audio ze wzmacniaczem to najlepiej użyć adaptera który go omija . Taki wynalazek -> http://www.bartex-caraudio.pl/product_i ... ts_id=4812
Problem z podpięciem aftermarketowego radia pod seryjny wzmacniacz jest taki że ze wzmacniacza idzie jedna wspólna masa dla wszystkich głośników więc nie bardzo jest jak stworzyć prosty adapter. Możesz co prawda metodą drucianą rozdzielić sobie ten jeden przewód ale to prosta droga do upalenia czegoś w radiu.
"Nie masz talentu? Zawsze możesz pokazać cycki."
SmoQ91
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 1 sie 2018, o 00:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Ellesmere Port
Kontakt:

Re: Is200 kości iso

Post autor: SmoQ91 »

Witam czy jak kupie taki adapter będzie ładnie grało czy będą jakieś problemy i czy bardzo głośniki stracą na mocy po odjęciu wzmacniacza ? I może ten sposób druciany nie jest jakoś do obejścia by to ładnie grało ? kupując taka przejściówkę mam na coś patrzeć czy obojętnie jaki i będzie prażyć ?
DominikWrobel
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 6 cze 2018, o 09:42
Model Lexusa: IS200 Kompresor
Skąd:: Świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Is200 kości iso

Post autor: DominikWrobel »

Ja osobiście szukam speca u siebie w mieście od car audio. Problem jest taki że kabel od bartexa działa poza tylnymi głośnikami. Oryginalne radio jest uwalone ale jak szumi w głośnikach to we wszystkich czyli i w tylnych. Spotkałem tylko jeden negatywny wpis na forum że ktoś miał zamienione kable w tej wtyczce od bartexa a tak to żadnych innych negatywnych opinii. Wydałem 120zł za kabel a działają mi tylko przednie głośniki. Winy będę szukał za tydzień z serwisantem rtv ale jak zobaczył ta przejściówkę to trochę śmiechnął że tyle kasy ktoś bierze za taki kabel.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości