Ustawianie świateł GS Mk3

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
ODPOWIEDZ
panPrzemek
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 19 lis 2017, o 23:08
Model Lexusa: Gs450h
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Ustawianie świateł GS Mk3

Post autor: panPrzemek »

Cześć wam, przy okazji ostatniego przeglądu próbowano ustawić mi światła, jedno świeci za wysoko jedno za nisko i jest masakra z widocznościa w niektórych warunkach, rozumiem że ustawia się je przy pomocy tych dwóch "śrubek" obok lamp, jedna bardziej od środka druga z drugiej strony lampy (wysokość / boki) jednakże lampa nie reagowala na żadne ruchy tych śrubek, ja się na tym nie znam (nie wiem jak się ustawia światła w tym samochodzie) może diagnosta też do końca nie wie?
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Ustawianie świateł GS Mk3

Post autor: Pawcio1979 »

Podejrzewam, że diagnosta może wiedzieć :wink: ale być może coś jest w reflektorach nie teges. Sprawdź czy nie były rozklejane i źle poskładane, mogą też być z "anglika" i na sztywno ktoś coś rzeźbił. Jeden padnięty może się zdarzyć ......... ale dwa? Przypadek? :dirol:

Ps. Znasz historię auta?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
panPrzemek
Lex user
Posty: 145
Rejestracja: 19 lis 2017, o 23:08
Model Lexusa: Gs450h
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Re: Ustawianie świateł GS Mk3

Post autor: panPrzemek »

To Amerykaniec więc lampy raczej tak samo.
Mam padnięty jeden czujnik od poziomowania, świeci afs, no ale raczej to nie jest tego wina, manualnie powinno się je ustawić a tu ani w bok ani w górę w dół
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: Ustawianie świateł GS Mk3

Post autor: hydrant23 »

Daro
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 15 sty 2018, o 21:17
Model Lexusa: gs 450h
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Ustawianie świateł GS Mk3

Post autor: Daro »

cześć.
Ja mam gs 450h Europa i doszedłem ostatnio że do ustawienia świateł są trzy śrubki
-pierwsza od wewnątrz jest do regulacji wysokości długich świateł
-druga(chyba ja kręciłeś) na środku lampy do ustawienia szerokości czy kierunku święcenia
-trzecia do ustawienia wysokość świateł mijania jest głębiej, bliżej błotnika i nadkola słabo ja widać.
Lewe ustawiłem po wykręceniu filtra powietrza bo jest lepsze dojście a w prawym odchylilem nadkole.
Ogólnie trochę zachodu Mk II było łatwiej.
pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości