Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Karwan
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 12 cze 2018, o 23:36
Model Lexusa: GS300 AWD
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Karwan »

Witam,
Od jakiegoś roku można powiedzieć, że przejąłem po rodzinie Lexus-a GS 300 z 2005 roku w rzadko występującej wersji AWD. Wujek był jego pierwszym właścicielem (jako nowy ściągnięty z USA), więc nie mogłem odpuścić takiej okazji - auto do tej pory serwisowane, więc w nienagannym stanie technicznym :) . Jednak ma kilka wad (głównie lakierniczych) stąd moja obecność na forum - liczę na porady/pomoc :) - cel: doprowadzenie auta do stanu idealnego :)

Pozdrawiam wszystkich!
dziewczynka17
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2018, o 17:50
Model Lexusa: lexus is 200t
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: dziewczynka17 »

witam wszystkich mam lexus is 200turbo i skladam go od pol roku )
mirozet
Lex user
Posty: 31
Rejestracja: 5 sie 2018, o 15:46
Model Lexusa: GS300
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: mirozet »

Dzień dobry!
Motoryzacja to moja pasja od dziecka. Lubię jeździć i testować auta, które mi się trafią. Uwielbiam silniki, które mają powyżej 4 cylindrów, ale aktualnie jeżdżę dieslem który więcej ich nie ma :P
Chciałbym nabyć auto, które będzie dawało mi komfort i przyjemność z jazdy, ale też w części spełni rolę rodzinnego auta. Automatyczna skrzynia też jest dużym plusem. Stąd nieco w sumie przypadkiem narodził się pomysł na Lexusa! GS MK2 najprawdopodobniej na tą chwilę. Zobaczymy co przyniosą najbliższe miesiące i nowa obecność na forum. Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych do tej pory na forum!
zbyh
Lex user
Posty: 24
Rejestracja: 7 sie 2018, o 08:03
Model Lexusa: RX 350
Skąd:: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: zbyh »

Witam wszystkich serdecznie. Jestem swiezym użytkownikiem RX350. Miałem wiele aut różnej marki, jednak najwięcej lubuje się w markach japońskich. Ostatnia Toyota Rav4 2 gen. Czeka na nowego właściciela. Lubię dożo sam majstrowac przy samochodzie, więc pytań pewnie będę miał sporo. Tymczasem zapoznaje się z nowym autkiem. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, o 20:54 przez zbyh, łącznie zmieniany 1 raz.
Szary7
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 sie 2018, o 14:52
Model Lexusa: GS350
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Szary7 »

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Lexusów.
Od kilku dni jestem właścicielem GS-a 350 - III generacji.
2008 r. produkcji. Od 2009 na Starym Kontynencie;-)
Pozdrawiam
Pawelll
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2018, o 17:13
Model Lexusa: LS
Skąd:: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Pawelll »

Dzień dobry, chciałem się przywitać jako nowy użytkownik, jestem na etapie poszukiwań Lexusa dla siebie i mam nadzieję, że niedługo dołączę do grona szczęśliwych posiadaczy modelu LS.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, o 10:34 przez Pawelll, łącznie zmieniany 1 raz.
Vitt
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 9 sie 2018, o 12:34
Model Lexusa: -
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Vitt »

Cześć wszystkim, jestem Vitt i jestem tu by dowiedzieć się trochę więcej o Lexusach :)
krystian_p
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2018, o 09:19
Model Lexusa: IS
Skąd:: Tczew
Lokalizacja: Łeba
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: krystian_p »

Witajcie serdecznie Forumowicze.
Od niedawna jeżdże Leksusem i chwalę to sobie.
Marka warta uwagi!
Pozdrawiam
piotr_z`
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2018, o 22:48
Model Lexusa: is220d
Skąd:: marki
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: piotr_z` »

Dzien dobry.
Chce się kulturalnie przywitać jako nowy użytkownik forum. Mam na imię Piotr i właśnie kupiłem swojego pierwszego Lexusa - IS 220D. Póki co będę głównie korzystał z wiedzy zawartej na forum a z czasem - jak zdobędę doświadczenie z Lexusem - dzielił się własnymi doświadczeniami.
adm82
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2018, o 19:39
Model Lexusa: GS 450 H
Skąd:: Plewiska
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: adm82 »

Witam serdecznie wszystkich jako nowy szczęśliwy użytkownik modelu GS 450 H Z 2007 r Pozdrawiam :crazy:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości