GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

feecle pisze:Ktoś widział GS300 rocznik 2009 z Gdyni?

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... zBGjw.html

Zamów tak ja ja ostatnio raport autotesto i spokój. Ja pomimo, że mam go „pod domem” w końcu pojechałem do Bielska - przeważyła instalacja Prins na pokładzie w tym co kupiłem :)
Awatar użytkownika
feecle
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 1 lis 2014, o 16:14
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: feecle »

Fajna sprawa z tym raportem! Szczególnie przydatne gdy samochód jest daleko. Mógłbyś napisać krótko co jest nie tak z tym z Gdyni?
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

feecle pisze:Fajna sprawa z tym raportem! Szczególnie przydatne gdy samochód jest daleko. Mógłbyś napisać krótko co jest nie tak z tym z Gdyni?
Czy ja napisałem, że jest coś nie tak?
Po prostu w tej samej cenie dostałem instalkę Lpg Prins ale brak szyberdachu. Coś trzeba było wybrać :biggrin2:
Awatar użytkownika
feecle
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 1 lis 2014, o 16:14
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: feecle »

Załóż sobie osobny wątek i tam pochwal się nowym nabytkiem. Drugi raz piszesz tutaj co kupiłeś nic nie wnosząc do tematu.
Awatar użytkownika
marcus11
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 4 cze 2018, o 22:44
Model Lexusa: GS300/2006
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: marcus11 »

Witam. Czy wiecie może coś nt. auta z ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 6aa9427522
VIN: JTHBH96S505064972

Pozdrawiam.
M.
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: MateoM »

Ja się podepnę pod temat - wystawiłem swojego GSa 450H na sprzedaż, czarno na białym: bezwypadkowy, wszystkie szyby, lampy, poduszki w oryginale, ale po tylu latach oczywiście zderzaki i maska malowane od drobnych stłuczek parkingowych, 320.000 km realnego przebiegu, nie USA tylko Europa, przy 250.000 km całe baterie wymienione na nowe w ASO w Warszawie na gwarancji Lexusa, wersja Prestige więc ma wszystko oprócz szyberdachu. Dałem 40.000 zł i zabrzmi to pewnie mało koniunkturalnie ale wisi na OTOMOTO od kilku dni i pies kulawą nogą nie zadzwonił nawet. Czy zainteresowanie tymi autami spadło, przebieg oznacza że auto jest niesprzedawalne czy cenę wypakowałem za wysoką?
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

MateoM pisze:Ja się podepnę pod temat - wystawiłem swojego GSa 450H na sprzedaż, czarno na białym: bezwypadkowy, wszystkie szyby, lampy, poduszki w oryginale, ale po tylu latach oczywiście zderzaki i maska malowane od drobnych stłuczek parkingowych, 320.000 km realnego przebiegu, nie USA tylko Europa, przy 250.000 km całe baterie wymienione na nowe w ASO w Warszawie na gwarancji Lexusa, wersja Prestige więc ma wszystko oprócz szyberdachu. Dałem 40.000 zł i zabrzmi to pewnie mało koniunkturalnie ale wisi na OTOMOTO od kilku dni i pies kulawą nogą nie zadzwonił nawet. Czy zainteresowanie tymi autami spadło, przebieg oznacza że auto jest niesprzedawalne czy cenę wypakowałem za wysoką?
To jest Polska i nasi "kupcy" ... nie martw się odczekasz trochę i znajdzie się nowy właściciel. Chociaż przyznałeś że maska była malowana co po ostatnich występach naszych forumowych śledczych (is mk2) już może być temat nie do przeskoczenia.


p.s.

Mój brat ostatnio wystawiał gs430 mk2 za 24k.z przebiegiem 120tyś.km. to w sumie odebrał przez kilka miesięcy 3 telefony i był jeden chętny oglądać ale jak się okazało nie miał kasy i czekał na sprzedaż swojego auta... a potem czytam jak to jest źle :biggrin2:
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: carsik »

2 z przodu oznacza, że auto jest trudno sprzedawalne w tym kraju, przy trójce może być ciężki temat, musi być bardzo atrakcyjna cena
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

MateoM pisze:Ja się podepnę pod temat - wystawiłem swojego GSa 450H na sprzedaż, czarno na białym: bezwypadkowy, wszystkie szyby, lampy, poduszki w oryginale, ale po tylu latach oczywiście zderzaki i maska malowane od drobnych stłuczek parkingowych, 320.000 km realnego przebiegu, nie USA tylko Europa, przy 250.000 km całe baterie wymienione na nowe w ASO w Warszawie na gwarancji Lexusa, wersja Prestige więc ma wszystko oprócz szyberdachu. Dałem 40.000 zł i zabrzmi to pewnie mało koniunkturalnie ale wisi na OTOMOTO od kilku dni i pies kulawą nogą nie zadzwonił nawet. Czy zainteresowanie tymi autami spadło, przebieg oznacza że auto jest niesprzedawalne czy cenę wypakowałem za wysoką?
Z tymi bateriami za 10 000 to sam wiesz, że bajki z mchu i paproci.
3 tygodnie temu jak szukałem auta dla siebie 450H był dłuugo pierwszym wyborem ale poległ wielkością bagażnika - 280l na wyjazdy w 4-ry osoby do np.Włoch to średni pomysł, a box dachowy zaburza moje poczucie estetyki :)
Skończyłem na 300GS z Prins bo 430 była poza moim zasięgiem finansowym.

Napisz, że przebieg do negocjacji jak się komuś nie podoba.
Dobry egz. się sprzeda i nikt rozsądny nie będzie patrzył na cyfrę z przodu jako pierwsze kryterium wyboru.
Awatar użytkownika
MateoM
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 5 sty 2016, o 10:49
Model Lexusa: GS450H
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: MateoM »

cooper, co masz na myśli że wymiana baterii za 10.000 to bajki, bo nie rozumiem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość