dobry mechanik...Łódź

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
malus86
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, o 22:31
Model Lexusa: GS430,IS200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

dobry mechanik...Łódź

Post autor: malus86 »

Koledzy szukam mechanika z Lodzi znajcego sie na diagnozie i naprawie naszej marki... mam juz dosyc pseudo fachowcow
mientos
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 9 kwie 2016, o 08:24
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: mientos »

Ja też szukam - jak dotąd nie znalazłem. Zależy mi w zasadzie na normalnym przeglądzie, nie mam jakiś trudnych usterek, ale na ASO mnie zwyczajnie nie stać a u mechaników od klocków i olejów nie chcę naprawiać. Fajnie gdyby ktoś znał problematykę Lexa i był ogarnięty.
malus86
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, o 22:31
Model Lexusa: GS430,IS200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: malus86 »

Zjeździłem juz sporo łódzkich warsztatow i żaden nie jest godny polecenia.. „mechanicy” wymieniają to co sie im każe a maja problem z diagnoza usterki.
pkkacper
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2012, o 20:19
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Pabianice
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: pkkacper »

Witam

Jak miałem IS250 to coś robiłem w SIS Auto.
Wg mnie ok

Piotr
malus86
Lex user
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, o 22:31
Model Lexusa: GS430,IS200
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: malus86 »

Co robiłeś i ile liczyli? Znam firmę ale nigdy nie korzystałem.. natomiast byłem w obzun na krzemienieckiej i nie byłem zadowolony. Wydałem prawie 1000 zł za świece i filtry i problem jak był tak jest. Dopiero sąsiad „ przed blokowy fachowiec” doszedł co jest ;)
mientos
Nowy lex user
Posty: 10
Rejestracja: 9 kwie 2016, o 08:24
Model Lexusa: GS450h
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: mientos »

ed
Ostatnio zmieniony 13 sie 2018, o 21:45 przez mientos, łącznie zmieniany 1 raz.
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: kanu »

Mija ponad pół roku od ostatniego wpisu tu, czy w Łodzi znaleźliście jakiś godny polecenia warsztat? Taki, co się przykłada do roboty a nie tylko wymieni, co pokazane palcem, bo takie to nie problem znaleźć. Może niekoniecznie dedykowany do samej marki Lexusa, ale może chociaż znający tematykę usterek i obsługujący skośnookie marki? :)

Czy raczej nie mam co się nastawiać na to i samemu diagnozować podpinając kompa i jadąc z gotowym wskazaniem do pierwszego lepszego? :P
Neutrino

dobry mechanik...Łódź

Post autor: Neutrino »

kanu pisze:Mija ponad pół roku od ostatniego wpisu tu, czy w Łodzi znaleźliście jakiś godny polecenia warsztat? Taki, co się przykłada do roboty a nie tylko wymieni, co pokazane palcem, bo takie to nie problem znaleźć. Może niekoniecznie dedykowany do samej marki Lexusa, ale może chociaż znający tematykę usterek i obsługujący skośnookie marki? :)

Czy raczej nie mam co się nastawiać na to i samemu diagnozować podpinając kompa i jadąc z gotowym wskazaniem do pierwszego lepszego? :P
Pawel Kwiatkowski +48601803296


Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
dk2591
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 27 kwie 2018, o 08:22
Model Lexusa: XC60
Skąd:: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: dk2591 »

Oj, znalezienie dobrego mechanika to jak szukanie igły w stogu siana.
kanu
Lex user
Posty: 99
Rejestracja: 22 mar 2018, o 13:05
Model Lexusa: n/a
Skąd:: Lodz
Kontakt:

Re: dobry mechanik...Łódź

Post autor: kanu »

Neutrino pisze:Pawel Kwiatkowski +48601803296
o ten zakład chodzi: "Kwiat" Auto Serwis Tadeusz Paweł Kwiatkowski w okolicy Szczecińskiej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości