GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
Awatar użytkownika
DŻEJKU
Lex user
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2012, o 15:59
Model Lexusa: GS430 2002
Skąd:: Jarosław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: DŻEJKU »

Ja również obskoczylem kilka gs 430 bo sam miałem 2 x gs300 i 2 x gs430. Poza tym obejrzałem kilka na prosbę znajomych. Za każdym razem szukając 430 nie mogłem znaleźć nic co by było warte tych pieniędzy więc może masz jakieś mega dojścia to sie podziel bo mam klienta który chce zdać ponad 30tys za 430 ale musi byc w adekwatnym stanie i przebiegu. Bo to co jest w ogloszeniach ponizej 30tys pozostawia wiele do zyczenia. Do tego wybor jest zaden bo to nie audi czy bmw, ktorych sa cale strony w ogloszeniach. Nie gloryfikuje lexa ale za e39 540i czy w211 z V8 w świetnym stanie też trzeba wysypać 30tys...
BYŁ: Czarny GS430 2002, Granatowy GS300 1998, 2 x Zielony GS430 2002 , gs300 2004 Zielony
JEST: dodge challenger
jerzyna9
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2018, o 11:48
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jerzyna9 »

Cześć wszystkim. Już jakiś czas wisi ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... AoTCZ.html Oglądał ktoś może? A może to ktoś z forum? Wcześniej toczyła się dyskusja odnośnie zaporowych cen i z jednej strony to właśnie taki przykład a z drugiej może faktycznie wart jest tych pieniędzy?
Pzdr!
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

jerzyna9 pisze:Cześć wszystkim. Już jakiś czas wisi ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... AoTCZ.html Oglądał ktoś może? A może to ktoś z forum? Wcześniej toczyła się dyskusja odnośnie zaporowych cen i z jednej strony to właśnie taki przykład a z drugiej może faktycznie wart jest tych pieniędzy?
Pzdr!
No widzisz niby cena wyselekcjonowana a i tak trzeba wszystko załatwić w urzędach +opłacić wtedy dodasz sobie starter i wychodz 35k.nie uważasz że przegięcie za 300kę. :?:
jerzyna9
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2018, o 11:48
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jerzyna9 »

Też tak uważam a dodatkowo nigdy wszystko nie będzie w 100% tip top.
Poza tym mam nieodparte wrażenie, że to ten sam egzemplarz:
https://www.romoto.de/inserat/details.h ... sen-anhalt
Zaznaczam, że jeszcze tego nie potwierdziłem.
hydrant23
Lex Driver
Posty: 691
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: GS430 mkIII
Skąd:: zamosc
Lokalizacja: zamosc
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: hydrant23 »

100% ten sam, male zdrapki na zderzaku przód, tylny prawa str., dywaniki identyczne, mala plamka na środku siedziska pasażera.... itd itp
Marek82
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2018, o 15:44
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Bielsk
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Marek82 »

no tego akurat nie ma się co czepiać, zarabia na życie, a czy w taki czy inny sposób nie powinno nikogo obchodzić, więc po co te dochodzenia?

edit ;
muszę się poprawić, przebieg się nie zgadza, jeżeli cofnął to frajer xD
jerzyna9
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2018, o 11:48
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: jerzyna9 »

Marek82 pisze:no tego akurat nie ma się co czepiać, zarabia na życie, a czy w taki czy inny sposób nie powinno nikogo obchodzić, więc po co te dochodzenia?
No właśnie sposób jest istotny, tak jak wydawanie swoich pieniędzy świadomie, więc nie widzę przeciwwskazań do takiego "dochodzenia"... o przekręcaniu nie wspomnę.
Awatar użytkownika
tomek808
Lex user
Posty: 102
Rejestracja: 9 lut 2016, o 13:17
Model Lexusa: gs 430 mk3
Skąd:: lubelskie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: tomek808 »

Długo oglądałem fotki i wygląda na ten sam ale z przebiegiem to przegięcie , zyskał gość tyle że jest zwykłym oszustem .szkoda że na niemieckiej stronie nie ma fotki z przebiegiem bo może wkradł się błąd.
Julian
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 17 sie 2017, o 21:50
Model Lexusa: gs
Skąd:: łódzkie
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Julian »

Panowie, zadzwońcie do sprzedawcy, popytajcie a nie z góry faceta skazujecie.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Julian pisze:Panowie, zadzwońcie do sprzedawcy, popytajcie a nie z góry faceta skazujecie.
Ja bym tak zrobił. Zadzwonić zapytać o licznik, zaproponować około 24k.jak będzie stan mech.i blacharski oem. Ewentualnie dołożyć parę złoty jak zrobi opłaty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości