GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
niven
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 4 maja 2013, o 17:00
Model Lexusa: IS200T
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: niven »

ten pierwszy ma felgi chinczyki z allegro lub są to oryginały ale po renowacji. wnętrze sprawia wrażenie na więcej niż 240tys km ale mogę się mylic oczywiście



z reszta patrząc na ten drugi który niby ma 268 tys to sam widzisz jak wyglądają tam fotele a jak w tym pierwszym. w tym drugim dziwne ze ktoś zmienił na TRIP A robiąc zdjęcie zegarów - może jeszcze przed korektą? Może auto ma 500 tys a fotele z allegro kupil i wstawił?
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Jeśli ktoś szuka GS430 to zapraszam
viewtopic.php?f=192&t=18973
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
Klaver
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2018, o 19:43
Model Lexusa: Chciałbym GS
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Klaver »

Cześć,

jeżeli już było to sorry.

Wiecie coś więcej o tym egzemplarzu: https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... 887016bdf7

Wiem że nie ma info że bezwypadkowy, chcę tam jutro zadzwonić. Może któryś z was był i szkoda wydawać kasę na żetony do telefonu :)
Awatar użytkownika
thepowerofbeams
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 4 gru 2016, o 22:47
Model Lexusa: szukam
Skąd:: zach-pom
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: thepowerofbeams »

wojtekS pisze:On się przewijał już tu, bardzo długo stoi u tego dealera... Realnie to jechać trzeba do Niemiec jak chce się mieć potem spokój.

nie trzeba, trafiaja sie ladne sztuki w PL, wiem z doświadczeni.
IS250->GS450H mk3->GS430 mk2->GS300 mk3->GS450H mk3
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

wojtekS pisze:On się przewijał już tu, bardzo długo stoi u tego dealera... Realnie to jechać trzeba do Niemiec jak chce się mieć potem spokój.
Biorąc pod uwagę naszych rodaków, śledczych, mikronałtów to czas sprzedaży auta nie musi być wyznacznikiem jego fajności...
Jak masz wątpliwości to sprawdź sobie w takim samym temacie tylko o is mk2 z ostatnich tygodni temat is250awd który przez pół roku nie mógł się sprzedać.
TonsilAltus200
Nowy lex user
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2018, o 08:05
Model Lexusa: GS 300 Mk3
Skąd:: Małopolska
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: TonsilAltus200 »

Cześć
Krótko i na temat, chcę ostrzec Was przed białym Lexusem GS 300 2008 rok z Lublina!
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... bc88d6f197

Znalazłem ogłoszenie, dzwonię do gościa, przez telefon mówi że auto super nic się nie działo, nie lakierowane, umawiamy się na oględziny.

Na pierwszy rzut oka auto wyglądało w miarę ok, gorzej z bliska, felgi do renowacji, opony, klocki, tarcze do wymiany.

Na miejscu handlarz mówi że auto było trochę podrapane no i nie chciał lakierować dwóch elementów no to jeb*ął cały samochód drugą warstwą oprócz maski i dachu :)
U najlepszego lakiernika oczywiście, uszczelki przy komorze silnika pomalowane także na "białą perłę"
Zdjęcia przed lakierowaniem wyśle na maila ale po zaliczce..
W środku stan był na 4+ zadbany, nie powiem.
Silnik cykał ładnie.


Śruby przy drzwiach grzebane, odstające listwy przy tylnej szybie, na przednich prawych drzwiach, krzywo założony przedni zderzak, brak zaślepek w komorze silnika, dziwny piach i sterta śmieci na płycie pod silnikiem (zalany?)

Najciekawsze!
Mówię do faceta: Na placu wiele nie sprawdzę, jedziemy na Toyotę wsadzą go na podnośnik i zobaczymy, gościu wyleciał z ryjem że on nigdzie nie jedzie, że tam pracują debile i się nie znają po czym uciekł z samochodu, wszedł do budy i jego uprzejmość się skończyła.

Brak kompletu dokumentów!
Jakaś tam książka serwisowa z pieczątkami z ziemniaka, na bank nie oryginalna.

Nie róbcie tego błędu co ja i nie jedźcie kilkaset kilometrów żeby go oglądać, szkoda Waszego czasu i pieniędzy.
JanB
Lex Driver
Posty: 371
Rejestracja: 29 lip 2012, o 21:37
Model Lexusa: GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: JanB »

Szukasz bezwypadkowego i krajowego? Serwisowany w ASO? 129 tys km ori przebiegu? Może ci sprzedam mojego GS450h
Pozdrawiam
JanB
Awatar użytkownika
feecle
Lex user
Posty: 37
Rejestracja: 1 lis 2014, o 16:14
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: feecle »

Dzięki kolego TonsilAltus200 za cenne informacje! Pozwoli to innym uniknąć niepotrzebnych kosztów, straty czasu i nerwów.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może coś powiedzieć na temat samochodów z tych ogłoszeń?

GS430 Chełm:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... AoAta.html

GS460 Poznań:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... A509b.html
cooper69
Lex user
Posty: 229
Rejestracja: 16 cze 2018, o 15:49
Model Lexusa: GS 300 Prestige LPG Prins 2008
Skąd:: 3City
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: cooper69 »

Może zna ktoś te auta:

GS 430

GS 300
Rozmawiałem już z właścicielem tego auta.

Na razie mam największy problem, że 12 lipca wyjeżdżam do Włoch na 2 tygodnie i mam ewentualnego stresa czy zdążę go ewentualnie przerejestrować przed wyjazdem czy kombinować i jechać na tablicach tymczasowych.
Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Marek82
Lex user
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2018, o 15:44
Model Lexusa: GS300 mk3
Skąd:: Bielsk
Kontakt:

Re: GS mkIII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Marek82 »

nie wiem czy to ten, ale był na sprzedaż za 25k kiedyś taki biały z gazem 4.3 to z tego co pamiętam to był rozbity w drobny mak, jeżeli to ten oczywiście
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości