IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

KRIZU pisze:Witajcie, czy ktoś jest w stanie rzucić okiem na poniższe ogłoszenie? Wersja 4x4 jest kusząca, tylko czy w takiej cenie to możliwe? Może ktoś był, widział? Albo to auto kogoś z Was? :wink:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... A50f4.html
Kojarzę, jeździłem, polecam :ok:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
KRIZU
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2018, o 21:29
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KRIZU »

Dzięki za szybką odpowiedź, w takim razie wybiorę się go zobaczyć, czy zawieszenie w 4x4 różni się od standardowego? I czy są w ogóle jakieś różnice techniczne poza napędem na 4 koła?
Awatar użytkownika
GT Cajek
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2017, o 21:17
Model Lexusa: IS350 2011
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: GT Cajek »

Z Zywca ? Musisz przeleciec 800km w obie strony zeby zobaczyc samochod kumpla Ledzia, sprzedany przez Michala, auto z USA prawdopodobnie bezwypadkowe za 35tys ? Jasne ! Zdaj relacje, powodzenia !


Ogladalem kolejne auto
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-ID6zNHGv.html
i tak sie zastanawiam, dlaczego tak niewiele opisow samochodow w tak licznie wyswietlanym watku jest ? To nie dziala w jedna strone ..

Silnik i skrzynia super, autko bardzo fajnie sie prowadzi, nic nie slychac w zawieszeniu, srodek zadbany nie idealny ale ok. Oba boki tyl malowane, ok350 mikronow, po rozebraniu bagaznika widac brod i wilgoc, nalot rdzy na progach z tylu, auto stoi na oponach zimowych, i teraz nie wiem czy to auto bylo cale malowane czy taki gruby lakier jest w przypadku perly - o tym mowil wlasciciel ale nie pamietak dokladnie co i jak ale spodziewalem sie ze ten perlowy lakier bedzie zdecydowanie lepiej wygladal - nie chce tu marudzic bo kazdy ma inne upodobania ale mi nie przypadl do gustu ten bialy kolor.
Auto do oplat +6500zl, bark opon letnich, wymagana konserwacja plus plyny.
Ja sie nie zdecydowalem, ale autko raczej polecam !
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

Gt Cajek w czym masz problem? Auto miałem kupić w de ale zwinął mi je Michał a potem sprzedał mojemu koledze. Auto ma czysty carfax, mikrony mogę sprawdzić bo nie pamiętam, wiem że tu na miejscu była pomalowana maska bo coś na nią upadło. Samochód był wystawiony drożej ale nie było ani jednego telefonu a sprzedający nie dość że jest moto laikiem to ma już drugie auto (kombi) a na dokładkę pracuje 350km.od miejsca zamieszkania...więc fajny zestaw do sprzedaży prawda szerloku? I pewnie każdy kierowca jest taki sam .
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: michalllw »

Auto z USA i miało 100000% oryginalny lakier, niemożliwe a jednak, jak teraz to wygląda, myślę że bez problemu właściciel odpowie na to pytanie. Maska pewnie była malowana bo był mały bombek, aluminium się utleniło :ok:
KRIZU, jak chcesz to zadzwoń to wyślę Ci foty jak wyglądał świeżo ściągnięty, jak jesteś ogarnięty to tel znajdziesz w 5 sekund. :biggrin2:
https://www.facebook.com/MMniceCARS/
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

A ja jutro wkleję carfax oraz zdjęcie uszkodzenia maski... jak będę miał czas to autko zjawi się u mnie w garażu i zrobię zdjęcia dokładne podwozia oraz sprawdzę mikrony... :ok:
Awatar użytkownika
GT Cajek
Lex user
Posty: 106
Rejestracja: 28 sty 2017, o 21:17
Model Lexusa: IS350 2011
Skąd:: Dębica
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: GT Cajek »

Nie mam problemu, przepraszam jesli kogos urazilem, po prostu to kawal drogi a w opisie nie ma zaznaczonej opcji bezwypadkowy stad troszke to dziwna sytuacja.
Ogladajcie, kupujcie, jeździjcie, szerokosci !
KRIZU
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2018, o 21:29
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KRIZU »

Już wszystkiego się dowiedziałem, jutro jadę obejrzeć i zdam relacje. Martwiło mnie pochodzenie z USA aczkolwiek zaczerpnąłem informacji od właściciela a wasze opinie tylko mnie utwierdziły. Pora zmienić niemiecką motoryzacje na japońską :dance3:
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

KRIZU pisze:Już wszystkiego się dowiedziałem, jutro jadę obejrzeć i zdam relacje. Martwiło mnie pochodzenie z USA aczkolwiek zaczerpnąłem informacji od właściciela a wasze opinie tylko mnie utwierdziły. Pora zmienić niemiecką motoryzacje na japońską :dance3:
A więc taaak ... obejrzałem w/w Is-a i całe auto ma powłokę lakierniczą 110-140 w zależności od części auta, na wnękach drzwi i słupkach 90, maska 400. Brak śladów napraw blacharskich.
Środek ok., pod autem jest względnie ok. widać że długo stało i ma naloty rdzy, wydech tylne puchy z kwasu, są stare ślady wymiany osłon przegubów tylnych prawa strona teraz jest ok., tylne heble kończą się a przednie trochę przejadą, zawias sztywny.
Największy minus jak na tą chwile to klima obstawiam walnięty kompresor klimy co nie było wyjątkiem przy is250.
Cena nawet uwzględniając tą klimę raczej do kosmetycznej negocjacji.

Uważam że auto jest prawdopodobnie!!! bez wypadkowe i pomimo mankamentów wartę swojej ceny.
I żeby nie było nie namawiam nikogo na zakup tego samochodu bo jest to zestaw tysiąca śrubek który może się popsuć.
KRIZU
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2018, o 21:29
Model Lexusa: Is250
Skąd:: Żywiec
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: KRIZU »

Ooo bardzo Ci dziękuję za sprawdzenie, jeśli chodzi o kompresor to jak to wygląda cenowo pod kątem regeneracji, czy w ogóle warto regenerowac? Bo rozumiem że ona nie chłodzi na ten moment?
Za tą cenę to i tak egzemplarz warty uwagi wg. Mnie więc jeśli nic po drodze nie wypadnie to jutro bliżej się temu przyjrzę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości