[IS200] nie działa prawa żarówka światła mijania

ODPOWIEDZ
Ronald
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 8 sty 2015, o 23:48
Model Lexusa: IS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

[IS200] nie działa prawa żarówka światła mijania

Post autor: Ronald »

Witam,

Jak w temacie. Wymieniłem żarówkę od świateł mijania na nową. Stara nie nosiła śladów przepalenia. Nowa też nie działa. Jakieś pomysły? Może jakiś bezpiecznik? Jeżeli tak, to jaki?

Poruszałem wszystkimi kablami, które są od świateł i nic :( Żadna kontrolka się nie pojawiła, ale mam już w środku inny silnik i 2x ECU więc może dlatego...
Jeżeli masz pytania ws IS430 to pisz bezpośrednio na 512 424 819, bo na forum bywam niestety rzadko.
Pawcio1979
Lex Driver
Posty: 381
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 18:31
Model Lexusa: GS300 MkII
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: [IS200] nie działa prawa żarówka światła mijania

Post autor: Pawcio1979 »

Rozwalona wtyczka, przetarty przewód, zaśniedziałe styki.... Można wiele wymieniać ale i tak to trochę jak wróżenie z fusów. Dochodzi napięcie do żarówki, posprawdzane miernikiem?
Alkohol niszczy skórę........głównie na kolanach i łokciach.
Ronald
Lex user
Posty: 136
Rejestracja: 8 sty 2015, o 23:48
Model Lexusa: IS430
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: [IS200] nie działa prawa żarówka światła mijania

Post autor: Ronald »

Liczylem na odpowiedz "tak, to to i tamto! Ten model ma taka wade konstrukcyjna!". A jednak tak nie jest :-) Auto ma juz 20 lat, takze masz racje, to moze byc wszystko. Oddam do mechanika. Temat mozna zamknąć.

Dzieki :-)
Jeżeli masz pytania ws IS430 to pisz bezpośrednio na 512 424 819, bo na forum bywam niestety rzadko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „IS mk1 1998-2005”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości