okolice Szczecina

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
krycha1488
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2015, o 22:23
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Den Haag, Holandia
Kontakt:

okolice Szczecina

Post autor: krycha1488 »

Witam
Szukam solidnego warsztatu w okolicach Szczecina. Wyczytalem ze na ul. Gdanska 10 w Szczecinie mozna znalesc odpowiedzialenego mechanika. Czy ktos z Was byl tam moze??
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: rsz1981/2 »

Jedź śmiało....warsztat ogarnia Piotrek od Nas z forum ze sporym doświadczeniem z ASO.
Byłem kilkukrotnie i mogę śmiało polecić. Szwagier i znajomi też jeżdżą i chwalą :)
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
krycha1488
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2015, o 22:23
Model Lexusa: IS 220d
Skąd:: Den Haag, Holandia
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: krycha1488 »

dzieki bardzo za podpowiedz, takze sie tam zglosze
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: kupiec1985 »

krycha1488 pisze:dzieki bardzo za podpowiedz, takze sie tam zglosze
jak byś mógł zapytaj się ile bierze za ustawianie zaworów w is200 ,
(Sam niestety siebie nie widzę przy tym nie jest tak łatwo jak w hondzie by skasować luz wystarczy płaski śrubokręt szczelinomierz i dycha oczkowa)
A jest to najbliższy mi zakład który słyszę że się zajmuje dobrze :LEXUS:
Tycjan
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 gru 2011, o 14:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: Tycjan »

Nie wyreguluje ten Pan z gdańskiej o bostatnio u niego bylem i powiedzial ze nie zajmuje sie regulacja bo za duzy z tym problem. Szczecin to ogolnie dziura zabita dechami. Nikt nie chce sie zajac regulacja zaworow i kazdy tylko sie wymiguje jak bym chcial zeby zrobil mi to za 50 zl albo lepiej, za darmo. Zalamany jestem bo nie ma prawdzowego fachowca w okolicy, kazdy tylko liczy na usterki ktore mozna naprawic w jeden dzien. Najleprze jest to ze takie wlasnie proste usterki to wiekszosc potrafi naprawic sobie sama
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: rsz1981/2 »

Zajrzyj jeszcze na Leszczynową 15 ja tam robiłem rozrząd i też jestem zadowolony. Panowie się ogólnie zajmują Toyota i Lexami.
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
Tycjan
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 gru 2011, o 14:08
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: Tycjan »

byłem i powiedzieli że nie da rady. raz ze nie mieli terminow a jak powiedziałem że poczekam to odsylali mnie na Gdańską 10 :doh:
rsz1981/2
Lex user
Posty: 256
Rejestracja: 1 sty 2012, o 22:38
Model Lexusa: GS300
Skąd:: M-je
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: rsz1981/2 »

Panowie gdzie w Szczecinie lub okolicach polecicie kogoś kto ogarnie mi wydech?
Noclegi nad morzem!!! CLIFF HOUSE Międzyzdroje-pok.1,2,3 i 4-osobowe, apartament 5-osobowy
Więcej informacji PW lub 535-550-888
pablo76
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2017, o 18:11
Model Lexusa: lexus is 200
Skąd:: szczecin
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: pablo76 »

Witam na forum,
podbijam ten temat bo szukam gdzie w Szczecinie najlepiej zagazowac mojego Lexus IS I Sedan 2.0 155KM? Najbliżej z mojego domu mam do autkogaz na wernyhory 17 - http://autkogaz.szczecin.pl/ i chce znaleźć kogoś kto u nich takie samo auto gazował. Nie mam zamiaru wnikać w podzespoły i samemu konfigurować zestaw. Chce po prostu zlecić komuś kto się na tym zna, wszystko skonfiguruje i będę jeździł bez problemów. W autkogaz mówią , że robili dużo tych silników , ale chcę jeszcze sprawdzić u kogoś kto u nich robił montaż :)
Kkowal91
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2018, o 07:34
Model Lexusa: GS 250
Skąd:: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: okolice Szczecina

Post autor: Kkowal91 »

trochę czasu mineło od ostatniego posta... ale jak wygląda sytuacja? Gdzie w Szczecinie najlepiej gazować auto??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości