Tablica rozdzielcza LS 400

Problemy dotyczące modelu LS
ODPOWIEDZ
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: Voitek77 »

Dzien dobry

Zwracam się z zapytaniem dotyczącym podświetlenia wskazówek , wyświetlacza godziny oraz temperatury jak i przycisku do opuszcza ja i podnoszenia szyby

Wskazówka od prędkościomierza swieci na 7/8 jej długości a wskazówka od obrotomierza w ogóle się nie podświetla a pytanie dotyczy tego czy tablica jest w bezpieczny sposób rozbieralna i czy można naprawić usterkę ?

Wylał wyświetlacz na 3/4 wysokości przy dobrym oświetleniu widać w pełni wyświetlany tekst a moje zapytanie czy można w jakiś sposób bezpiecznie naprawić usterkę czy trzeba wymienić cały wyświetlacz ( może będzie to zabawne zapytanie - jestem bardzo niedoświadczony w kwesti motoryzacyjnej )

Przyciski od prawego okna działa jednokierunko - po naduszenia na przycisk okno sie opuszcza a nie można szyby podnieść tym samym przyciskiem tylko trzeba z drzwi po stronie szyby - według Was może być uszkodzony przycisk ???

Dziękuje za potencjalne wsparcie i pomoc w ewentualnym usunięciu usterek

Serdecznie Pozdrawiam
Troy
Lex user
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2013, o 23:04
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Wlkp
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: Troy »

Zaglądnij tutaj http://www.lexls.com/ Przeszukaj forum ,zanim zaczniesz mnożyć nowe wątki
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: Voitek77 »

Dziękuje
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: Voitek77 »

Troy - dziękuje - zgodnie z Twoja rada byłem we wskazanym przez Ciebie linku i dla mnie jest tam odpowiedz pomocna żadna - szukam wsparcie w języku polskim lub jeśli możesz mnie wesprzeć bardziej również język francuski wchodzi w rachubę ...forum na którym jestem w chwili obecnej jest moim pierwszym i może jeszcze do końca nie doczytałem lub nie jestem jeszcze odpwiednio zestrojony aby radzić sobie z odszukiwaniem .

Przejrzalem tematy dotyczące LS 400 i na ta chwile nie znalazłem odpowiedzi ani wątku dokładnie tym temacie .
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: Voitek77 »

Istnieją jeszcze szanse na to ze są osoby który dopomogą ? W jaki sposób można lub czy można bezpiecznie pozbyć sie dolegliwości pod względem nie działającej wskazówki od obrotomierza i wstążki która działa 7/8 jest długości od wskaźnika prędkości ?

Serdecznie Pozdrawiam
zdrowy_zab
Lex user
Posty: 151
Rejestracja: 30 sie 2017, o 12:51
Model Lexusa: LS400, IS200T
Skąd:: Pajęczno/Warszawa
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: zdrowy_zab »

Z tego co wiem, nie jest to naprawialne. Pozostaje wymiana licznika...
sebek8888
Lex Driver
Posty: 368
Rejestracja: 30 kwie 2015, o 14:36
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Zyrardów
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: sebek8888 »

Wszystkie twoje usterki to norma.
Zegary mozna naprawic albo wymienic na sprawne. W necie znajdziesz co i jak.
Przelacznik od szyby to zasniedzialy styk, wystarczy przeczyscic.
Jesli chodzi ci o wyswietlacz klimy to trzeba wymienic na nowy ( sam wyswietlacz). Wszystkie te informacje sa dostepne w internecie...dlatego malo kto odpisuje na twoje posty.
Voitek77
Lex user
Posty: 22
Rejestracja: 27 lut 2018, o 21:56
Model Lexusa: LS400
Skąd:: Poitiers
Kontakt:

Re: Tablica rozdzielcza LS 400

Post autor: Voitek77 »

Dziękuje i bardziej rozumiem ....

Serdecznie Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „LS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości