IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu IS
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Zacznij pierw od zaznaczenia opcji ''bezwypadkowy'' ale w tedy żaden Ci się nie wyświetli więc pomyśl o mk1.
lexus13
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2017, o 19:53
Model Lexusa: is250
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexus13 »

Nie musi to być egzemplarz bezwypadkowy. Poważnego strzała poznam, a inny mi nie przeszkadza jeśli samochód jest naprawiony zgodnie ze sztuką.
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

No to musisz po prostu szukać oglądać sprawdzać bo to jedyne wyjście nikt nie widzi co jest pod spodem na zdjęciach.
Osobiście doradziłbym Ci poszukać auta po kolizji/wypadku samemu, potem poszukaj fachowca który zrobi Ci to zgodnie ''ze sztuką'' i będziesz zadowolony ;)
Jak dla mnie pakujesz się na minę pisząc ''nie chce szrotu'' a budżet wskazuje tylko na takie no ale powodzenia.
lexus13
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2017, o 19:53
Model Lexusa: is250
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexus13 »

Biorę pod uwagę, że 5-8k będę mógł po zakupie dołożyć. Zobaczymy co będzie. Dam znać.
wasik
Lex user
Posty: 87
Rejestracja: 24 cze 2017, o 18:35
Model Lexusa: is 250
Skąd:: PDK
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: wasik »

Powodzenia ale osobiście doradził bym Ci dołożyć już teraz a zrobisz jak będziesz uważał.
lexus13
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2017, o 19:53
Model Lexusa: is250
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexus13 »

Na coś szczególnego powinienem zwracać uwagę poza bez wypadkowością? ten model przedliftowy ma jakieś regularne bolączki?
grucha2666
Lex Driver
Posty: 457
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:53
Model Lexusa: IS 300
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: grucha2666 »

Koledzy (jeżeli ta aukcja już była to najmocniej przepraszam).

Noszę się z zamiarem sprzedaży swojego Lexa IS 300 mk1 i kupno is 250 mk2

taki egzemplarz zauważyłem (nieźle wyglądające dokładki przód i tył), niski przebieg:
https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... aa28484819


oraz ten egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... aa28484819


Raczej nastawiam się na budżet około 50k

Pozdrawiam
Scoob
Lex user
Posty: 171
Rejestracja: 24 cze 2014, o 00:32
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Elbląg
Kontakt:

IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Scoob »

lexus13 pisze:Witam, zastanawiam się nad zakupem IS250, pod uwagę biorę kilka ogłoszeń czy moglibyście mi spojrzeć czy na oko ze zdjęć wszystko wygląda OK. Wiem, ze oględziny to na miejscu, ale może ktoś z Was już ze zdjęć pomoże wykluczyć szrot. Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)
1. https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... zquMy.html
2. https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... zmgjJ.html
3. https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is- ... zihT6.html
1. Za te pieniądze niczego szczególnego bym się nie spodziewał, ale powodzenia.
2. Nieaktywne ogłoszenie.
3. Wisi od jakiegoś czasu, wcześniej chciał za niego ponad 37k. Przez telefon gość nic nie wie, poza tym, że autem jeździła jego żona i kupił od właściciela jakiejś firmy transportowej. Do Morąga mam kawałek, wiec przejechałem się mu przyjrzeć kilka tygodni temu. Stoi w jakimś komisie, tam też nikt nic nie wie... z kompa wychodzą jakieś dwa błędy, silnik pracuje w miarę spoko, wnętrze poza obszywaną kierownicą wydaje się zadbane, na pierwszy rzut oka wszystko działa, ale... ale na tym kończą się zalety. Miał jakąś grubszą przygodę w lewy tył, szpachel czuć pod ręką, drzwi ktoś ratował (brak VINu, zardzewiały rant), nawet nikomu się nie chciało porządnie do lakierowania przygotować, tylko okleili bez ściągania plastików, w bagażniku albo brudno albo wilgoć (pleśń na ścianach), na lewym progu po otwarciu drzwi kierowcy widać jak ruda się czai (pod plastikowymi nakładkami progowymi), zderzak z przodu ściągany po kilka razy, słabo spasowany, pod maską brakuje wielu spinek, zaślepek etc., całe auto wg opryskane na nowo. Tyle co zapamiętałem, jak jeździ nie wiem, szkoda czasu.

Sam rozglądam się za 2IS od kilku miesięcy, kilka z nich już przebrałem, łatwo nie jest, ale zaznaczę, iż szukam aut tylko w okolicy, właśnie ze względu na powyższe.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
lexus13
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2017, o 19:53
Model Lexusa: is250
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: lexus13 »

Bardzo dziękuje za wyczerpujące informacje. Nie przypalam się, zobaczymy co będzie.
Rafix1994
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2018, o 18:20
Model Lexusa: 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: IS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Rafix1994 »

Witam Panów :)
Na wiosnę planuje zakup samochodu i zainteresował mnie Lexus is 250. Mozecie mi powiedzieć ile pieniędzy muszę "zainwestować",żeby dostać lexa w dorbym stanie.
Rocznikowo celuje ponizej 2008, a z wyposażenia zależy mi tylko na automacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus IS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości