ŻARÓWKI H11

Problemy dotyczące modelu CT
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: pkobierecki »

Zamontowałem sobie Nightbreakery.

Generalnie efekt nie jest powalający, ale widać poprawę. Szczerze mówiąc miałem nadzieję na bardziej białe światło. Jest mocniej ale nie ma efektu ksenonów. W sumie standardowe lampy w tym samochodzie mają fajne soczewki i światło się nie marnuje więc zwykłe żarówki też dają radę.
pkobierecki
Lex user
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2012, o 16:42
Model Lexusa: CT 200h<RX450h<GS450h
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: pkobierecki »

Już pierwsza się przepaliła. Super żarówki. Idę kupić sobie na stację jakieś po 5 zeta bo różnicy prawie nie widać ale przynajmniej z dwa lata pochodzą :D
Awatar użytkownika
ZawaR
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 19 lip 2016, o 11:08
Model Lexusa: UX250h * CT200h
Skąd:: Grudziądz
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: ZawaR »

Coś nowego w temacie oświetlenia do naszych CT?
Od roku używam (dokładnie od 03.09.2016r.) OSRAM SILVERSTAR 2.0 OSR64211SV2 H11 - na razie działają, generalnie jestem z nich zadowolony, ale też niewiele przez ten rok przejechałem... bo ledwie 17.000 kilometrów. Jakoś nie miałem czasu i chęci na poszukiwanie i porównywanie innych żarówek, tym bardziej że gniazda w moich reflektorach jakieś ciasne i trochę czasu potrzeba na podmianę żarówek. Temat odświeżam, bo jesień już i ostatni moment żeby o to zadbać.
PL1
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2017, o 11:07
Model Lexusa: ct200h, rx350
Skąd:: Łomża
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: PL1 »

Ja zakupiłem co prawda do RX, ale też h11, led'y Einparts na ledach Philips. Świecą bardzo dobrze, pasują do soczewek, nie powodują jakiegoś rozedrgania linii górnej. Kupiłem w lokalnym sklepie, więc pewnie są dostępne ogólnokrajowo.
Będę je wkładać też do CT.
PL1
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 31 paź 2017, o 11:07
Model Lexusa: ct200h, rx350
Skąd:: Łomża
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: PL1 »

Po miesiącu użytkowania mogę stwierdzić że:
- ledy Eniparts mimo że tanie nie migają
- nie powodują szumów w radiu
- nie topią lampy ( przynajmniej jesienią/wczesną zimą )
Świecą bdb, linia odcięcia jest równa.
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: Miłosz »

Zjezdziłem 2 czy 3 komplety tych zarówek dectane z homologacją. Wygląd fajny praktycznie jak ksenon, jakość dopóki bylo lato ok, im bardziej pogoda się zaczęła psuć tym gorzej jakością świecenia, aczkolwiek do miasta dawały radę. Obecnie kupiłem GE 130% jest lepiej ale szału nie ma. Kolejne które przetesuje, ponoć najmocniejsze na rynku ring automotive xeon ultima 120% . Niestety w cebuladni mega duży problem z dostępnością h11 i trzeba kombinować.
Test żarówek :
http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/t ... iej/74x6jh
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
Awatar użytkownika
refurbished
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 30 lis 2016, o 11:53
Model Lexusa: CT200h
Skąd:: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: ŻARÓWKI H11

Post autor: refurbished »

Jestem leniwy z natury.
W poprzednim aucie (Laguna) po 7 latach corocznej wymiany żarówek zdecydowałem się na Philipsy long life H7, po 3 latach z tymi żarówkami poszło do ludzi. Nie miałem świateł dziennych, działały non stop i w nocy wystarczająco oświetlały drogę.
Auta hybrydowe ponoć mają większe wahania napięcia w obwodzie niż zwykłe, co podobno nie wpływa dobrze na żywotność żarówek, szczególnie tych wysilonych.
Potwierdza to @pkobierecki - miesiąc życia NightBreakera to gorzej niż porażka.
Pytanie jak się takie długożyjące żarówki sprawują. Konkretnie w CT.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „CT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości