Motocykle

Pozostałe problemy występujące w naszych Lexusach
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: Motocykle

Post autor: kapelan78 »

Ledziu nic nie martw .też mam tą chorobę .stary już się robię ale crf 450 czasem mną jeździ ... No i niestety córka 14 lat też zachorowała to z nią jeżdżę na crf 250. miała być rekraacyjna w las i W góry .w konsekwencji wypieszczona dla niej Ale chyba sprzedam 450 bo mi ramiona urwie niebawem .
wuju
Lex user
Posty: 226
Rejestracja: 4 lip 2017, o 09:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Kozienice
Kontakt:

Re: Motocykle

Post autor: wuju »

Ja mam za sobą 2 sezon, pierwszy drag star 125. Spodobało się na tyle że zrobiłem A i kupiłem vn900 przelatałem sezon i na zakończeniu zobaczyłem yamahe raider.
To jest moto jakie zawsze chciałem mieć. Kawa miała być przerobiona z takim zamiarem została kupiona szerokie koło małe błotniczki itd. Jednak i tak nie zrobię z niego raidera więc vn900 wisi na allegro.
Abovd
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2017, o 19:47
Model Lexusa: W trakcie poszukiwań
Skąd:: Szczecin
Kontakt:

Re: Motocykle

Post autor: Abovd »

Po pożegnaniu Yamahy Bt1100 przesiadłem się na Kawasaki ZZR1200, co było fenomenalną decyzją, a w teren obecnie ktm sxf250.
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: Motocykle

Post autor: ledziu »

zack pisze:To musiałeś być częstym rezydentem, skoro dziwnie reagują na twoje nazwisko :)
Cóż, niektórzy potrzebują tej adrenainy a inni nie. Wg mnie rozsądek powinien brać górę, ale nie każdy potrafi okiełznać pewne emocje.
Z tymi emocjami to nie koniecznie bo dość mocno panuje nad sobą :biggrin2: ale moja pierwsza wycieczka w "trasę" do Białowieży pożyczonym Fazerem i ...zdjęcie sarny a tak właściwie to sarna mnie zdjęła dobrze że powoli jechałem, zdarzenie nr. 2 mój brat został zdjęty na skrzyżowaniu przez sporo promili mało że mu nogi nie urwało zresztą było bardzo ale to bardzo ostro... No i w terenie kilka hopek ale to już moja wina.
Awatar użytkownika
mechanik1
Lex user
Posty: 36
Rejestracja: 20 sty 2012, o 20:06
Model Lexusa: GS 430 MK2 ML / GS300 MK2
Skąd:: Kłodzko
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Re: Motocykle

Post autor: mechanik1 »

Powitać Kolegów motocyklistów ;-)
Aktualnie latam litrowym Fazerem. Wcześniej FZ1 Fazer GT, Honda CBR1100XX, Yamaha YZF-R1 RN22, Yamaha YZF-R6, Yamaha FJR1300A, Suzuki TL1000S, Suzuki GSX-R 750W, Suzuki GSX-R 1100W, BMW K100, Honda Pantheon 125, Honda VFR750F.
Pracuję przy motocyklach 16 lat - ASO Yamaha w B.M. Motor Kłodzko. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości