Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
Yezz
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2017, o 11:13
Model Lexusa: IS300 SportCross
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Yezz »

Witam wszystkich,

Nazywam się Filip i jestem z Warszawy. Od paru dni jestem posiadaczem IS300 SportCross :D
akism
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 5 lis 2017, o 02:43
Model Lexusa: RX400
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: akism »

Witam!
Właśnie kupiłem przypadkowo pierwszego w życiu lexusa.Auto znam praktycznie od nowości,przebieg 128 tys i super stan mimo podeszłego wieku zachęcił mnie do zakupu tego dość ciekawego auta.Wcześniej miałem sporo aut,w tym touarega i porównując te dwa auta to Niemiec zabija Japończyka właściwościami jezdnymi,lex to taka troszkę kanapa na kołach,ale sympatyczna.
Senior
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2017, o 20:02
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Radom Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Senior »

Witam
Kilka dni temu wreszcie kupiłem lexusa is200 jeszcze nie ma się czym chwalić ale mam nadzieję że znajdę czas i pieniądze żeby przy nim posiedzieć a wtedy będę próbował ulepszyć ten i tak już wspaniały samochód
olo2295
Nowy lex user
Posty: 9
Rejestracja: 9 lis 2017, o 22:15
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Warszaw
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: olo2295 »

Witam wszystkich użytkowników forum.
Pozdrawiam
dajmano
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2017, o 07:47
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Kaatsheuvel
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: dajmano »

Cześć

Mam na imię Damian. Mieszkam w Holandii.
Kupiłem Lexusa IS250 Luxury Line.
Na forum jestem zarejestrowany już jakiś czas, w końcu Lexa kupiłem to się przywitam ;)
Pozdrawiam :hobby:
Mariusz95
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2017, o 17:42
Model Lexusa: x2c
Skąd:: Rutki
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Mariusz95 »

Cześć witajcie! Nazywam się Mariusz i jestem świeżakiem :P Lexus to jest auto marzeń :) Pozdrawiam
tamate_r
Lex user
Posty: 28
Rejestracja: 12 lis 2017, o 00:29
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Zawiercie
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: tamate_r »

Cześć!!! Jestem nowy:) Zarejestrowałem się ponieważ poszukuję konkretnego modelu samochodu, możliwe że ktoś z Was ma takiego do sprzedania. Lexus IS 250, automat, napęd na tył, wersja europejska. Wyposażenie, które musi być: nawigacja, Mark Levinson, skóra. Generalnie najlepiej w wersji Prestige. Szukam dobrego egzemplarza. Ktoś coś? :)
Karlexus
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 12 lis 2017, o 01:19
Model Lexusa: NX 300
Skąd:: Koszalin
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Karlexus »

Cześć! wszystkim posiadaczom i miłośnikom Lexusa. Dołączyłem na początku roku 2017r. do szczęśliwych posiadaczy Lexusa NX300 h. Będzie mi niezmiernie miło powymieniać się poglądami i poradami z profesjonalistami znającymi tę markę. Pozdrawiam Karol nick Karlexus :dance3:
Maliniak92
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2017, o 10:14
Model Lexusa: IS200
Skąd:: BRISTOL
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Maliniak92 »

Witam wszystkich :)
Mam na imię Kuba i stałem się szczęśliwym posiadaczem Lexusa IS200. Na codzień mieszkam w UK a dokładnie w Bristolu od 3 lat.
Moja przygoda z motoryzacją zaczęłą się po dostaniu od ojca jego pierwszego samochodu Poloneza :) Na początku traktowałem go jako coś przejściowego aby nauczyć się jeździć, nie zdając sobie sprawy że tak zacznie się wielka długa i kosztowna przygoda zwana hobby :) Samym Polonezem zrobiłem ok. 150 000 km ucząc się z czasem mechaniki pojazdowej i zasad działania samochodu, miałem 18 lat kiedy sam zeswapowałem silnik z rozbitego Rover200 (były takie montowane fabrycznie) co pozwalało na świetną zabawę w połączeniu z napędem na tylną oś a także rozpędzenie samochodu do bagatela 190km/h. Przez 3 lata zabawy jedno auto przeżyło 3 silniki, 3 wały napędowe, 2 skrzynie biegów, 2 dyferencjały i masę innych rzeczy. Wszystkie modyfikacje robiłem u siebie w garażu spędzając tam często całe noce :).
Po przyjechaniu do Anglii kupiłem Mercedesa 190 i jeździłem nim ok. 1 roku, niestety dostęp do części w UK jest dość słaby i musiałem sie go pozbyć.
Po Mercedesie przyszła kolej na Forda Focusa 2001 który był tańszy w utrzymaniu i spełniał funkcję auta roboczego ponieważ robię dużo km rocznie z pracy.
Wreszcie przyszła decyzja o zmianie auta i moją uwagę przykuł IS200 ze względu na bogate wyposażenie , napęd na tylną oś a także silnik R6 o bardzo ładnym brzmieniu.
Zakupiłem IS200 z 2004 roku w kolorze Srebrnym z przebiegiem 80 000 mil (128 000km) w bardzo ładym stanie wizualnym jak i mechaniczym.
Mam nadzieję nauczyć sie czegoś więcej więcej o tym wspaniałym aucie a także wymienić się doświadczeniami z nim związanymi, z czasem wprowadzić jakieś modyfikacje mechaniczne.
Podrawiam serdecznie
Kuba.
marcelek80
Lex user
Posty: 30
Rejestracja: 18 sie 2016, o 14:49
Model Lexusa: GS460, HL'17 Limited AWD
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: marcelek80 »

Witamy kolegę.

Lex ma to do siebie, że odpowiednio traktowany odwdzięcza się i nie wymaga zbyt wielu nakładów sił i środków.
Auta są wysoce dopracowane i czasem lepiej fabryki nie poprawiać.

Wielu tysięcy kilometrów ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości