Panel Audio/Clima/Navi/Info

Problemy dotyczące modelu GS
ODPOWIEDZ
ermski
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2017, o 18:02
Model Lexusa: GS450H '06
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Panel Audio/Clima/Navi/Info

Post autor: ermski »

Witam Kolegów. Mój poprzednik, obywatel RFN, zamontował pstryczek na pinie nr 2 (kolor fiolet), na wtyczce przedstawionej na zdjęciu. Przeszukałem internet ale niestety nie dało to pożądanego efektu, jedynie co znalazłem to schematy do Lexusa radia Pionier i Fujitsu. Proszę więc o pomoc w rozszyfrowaniu, jaki pomysł miał poprzedni właściciel robiąc na tym przewodzie pstryczek ?. Próbowałem różnego rodzaju prób, ale bezskutecznie, nie widząc różnicy w odbiorze audio, video ...Dziękuję za pomoc i Pozdrawiam.
Załączniki
pin  2.JPG
pin 2.JPG (51.23 KiB) Przejrzano 2567 razy
pin 2 1.JPG
pin 2 1.JPG (31.07 KiB) Przejrzano 2567 razy
Stratus
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2018, o 12:42
Model Lexusa: GS 300 MK3
Skąd:: Łask
Kontakt:

Re: Panel Audio/Clima/Navi/Info

Post autor: Stratus »

Starty temat ale możne jeszcze nierozwiązana sprawa. Sprawdź czy przełącznik nie powoduje, ze możesz oglądać DVD podczas jazy.
ermski
Nowy lex user
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2017, o 18:02
Model Lexusa: GS450H '06
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Panel Audio/Clima/Navi/Info

Post autor: ermski »

Stratus pisze:Starty temat ale możne jeszcze nierozwiązana sprawa. Sprawdź czy przełącznik nie powoduje, ze możesz oglądać DVD podczas jazy.
Tak dokładnie masz rację, dzisiaj się o tym dowiedziałem, oglądając DVD podczas jazdy. Był zrobiony dodatkowy przycisk "jazdy sportowej", połączony z tym fioletowym przewodem, który nic nie wnosił na postoju natomiast podczas jazdy przerwa jego powoduje że obraz z DVD się pojawia. Dzięki za info - Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości