Regeneracja amortyzatorów ls400

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
ODPOWIEDZ
Qwerty256
Lex user
Posty: 34
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 17:21
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Brisbane, Australia
Lokalizacja: Brisbane, Australia
Kontakt:

Regeneracja amortyzatorów ls400

Post autor: Qwerty256 »

Ktoś wie gdzie regenerują amortyzatory pneumatyczne do ls400 z roku 98 - przód ?
Obdzwoniłem kilka warsztatów gdzie naprawiają takie amortyzatory ale dla lexusa nie robią :(
Jakieś namiary, może ktoś robił?
harry22
Lex user
Posty: 62
Rejestracja: 13 gru 2015, o 22:29
Model Lexusa: LS460
Skąd:: Bytom
Kontakt:

Re: Regeneracja amortyzatorów ls400

Post autor: harry22 »

http://www.nagengast.pl/ Ja robiłem u nich. Co prawda jeden nie wytrzymał nawet roku ale odesłałem i na gwarancji bez problemu naprawili nawet za wysyłkę zapłacili w dwie strony. Więc polecam :) Pozdro
harcerz
Nowy lex user
Posty: 7
Rejestracja: 22 paź 2017, o 18:01
Model Lexusa: rx 350
Skąd:: Londyn
Kontakt:

Re: Regeneracja amortyzatorów ls400

Post autor: harcerz »

Kolego powiedz , ile taka regeneracja trwala i ile kosztowala?Myslalem o czesciach zawieszenia ze stanow , ponoc dobre ceny maja na czesci lexusa.pozdrawiam
q3_
Lex Driver
Posty: 344
Rejestracja: 30 cze 2011, o 08:44
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Re: Regeneracja amortyzatorów ls400

Post autor: q3_ »

Również regenerowałem amortyzatory w powyższej firmie ale z LS430. Od momentu wysłania (kurierem) amortyzatorów do nich do przysłania z powrotem minął tydzień. Policzyli sobie 1200 zł za regenerację jednej sztuki. Najlepiej zdzwonić do nich i zapytać, bo zdaje się, że do niektórych samochodów mają gotowe amortyzatory. Akurat do LS430 nie mieli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość