Naprawa zawieszenia pneumatycznego Warszawa

Problemy z silnikami dotyczące modelu RX
ODPOWIEDZ
theauthor
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2013, o 14:38
Model Lexusa: RX330
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Naprawa zawieszenia pneumatycznego Warszawa

Post autor: theauthor »

Witam,
Posiadam Lexusa RX 330 z 2004 roku. Prawie miesiąc temu jak odpaliłem samochód po 10 przejechanych kilometrach zaczęło coś pukać po prawej stronie podczas jazdy. Myślałem, że złapałem gumę, zatrzymałem się, żadnych objawów nie było. Cały czas pukało podczas jazdy, aż w końcu przestało i samochód zaczął trzęść się na koleinach trochę jak lowrider. Oddałem go do warsztatu i stoi tam już prawie miesiąc. W warsztacie mówią, że objaw nie typowy bo nie jest opadnięty, tylko podniósł się i nie chce opaść. Tydzień temu zadzwonili do mnie, że ich zdaniem nie będzie trzeba wymieniać całych amortyzatorów, że są nawet ciekawi i chętnie to rozbiorą i poszukają co tam się dzieje. Dziś dostałem od nich telefon, że niestety nie podejmą się i żeby skontaktować się z jakimś specem od amortyzatorów, który nie będzie chciał od razu wymieniać amortyzatora. Czy ktoś zna jakiegoś magika, który mógłby mi pomóc :( ? Już trochę załamka tak długo nie mam samochodu :( a może ktoś wie co się mogło stać? Z góry dziękuję za odpowiedzi
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Naprawa zawieszenia pneumatycznego Warszawa

Post autor: owczar »

Zacznij od diagnostyki tis techstream. Wygląda na problem z czujnikiem wysokości.
theauthor
Nowy lex user
Posty: 15
Rejestracja: 13 mar 2013, o 14:38
Model Lexusa: RX330
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Naprawa zawieszenia pneumatycznego Warszawa

Post autor: theauthor »

Dzięki za wskazówkę. Czy polecasz jakieś miejsce gdzie mogę to zrobić? Szczerze mówiąc nie ogarniam za bardzo co to jest i moje pojęcie o kwestiach technicznych jest raczej znikome, to drugi lexus i zawsze cieszyłem się niezawodnością.
Arkadyx
Lex user
Posty: 103
Rejestracja: 1 gru 2014, o 22:32
Model Lexusa: GS 300 mk3 2009
Skąd:: Warszawa/Wołomin
Kontakt:

Re: Naprawa zawieszenia pneumatycznego Warszawa

Post autor: Arkadyx »

theauthor pisze:Dzięki za wskazówkę. Czy polecasz jakieś miejsce gdzie mogę to zrobić? Szczerze mówiąc nie ogarniam za bardzo co to jest i moje pojęcie o kwestiach technicznych jest raczej znikome, to drugi lexus i zawsze cieszyłem się niezawodnością.
Możesz np udać się do Carsika, pewnie ogarnie temat
ODPOWIEDZ

Wróć do „RX”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości