GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Wszelkie informacje na temat zakupu modelu GS
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lun47iC
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2017, o 19:45
Model Lexusa: GS300 '97
Skąd:: Rybnik
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Lun47iC »

Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego Lexa? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yUJzt.html. Mam ponad 400 km po tego :LEXUS: i nie chciałbym jechać po darmo :)
gruby_RS
Nowy lex user
Posty: 11
Rejestracja: 16 gru 2015, o 00:36
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Długosiodło
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: gruby_RS »

Witajcie,

To mój ten bordowy GS. Nie udzielam się na Forum, bo nie chcę marudzenia że reklamuję się - jestem jednym z tych chamów w swetrach i kamizelach, co wstawiają dachy, ćwiary, leczą silniki motodoktorem i sru na alegro: Jedyny taki zobacz !!!!

Nie wytrzymałem tych farmazonów i wyjątkowo wrzucę kilka fot, ćwiara siadła prawie idealnie..... tylko te szparki....

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety właśnie spadł z lawety, ukłony dla sokolego, bezwypadkowego wzroku Ekspertów.....

Bardzo lubię te stare, ale mam też doczynienia z nowszymi, jak chcecie dobry prajs na salon, to dajcie znać, aktualny odpowiednik ma równiutkie wszystkie SZPARKI :ok:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

p.s. Kompletna, pełna historia serwisu, świeży rozrząd, nowy katalizator.....nie, szparki, spadł z lory, handlarz, oszust, wałek, wymeldowany 2 miesiące temu - ostrożnie....... udanych łowów Panowie, na hasło "Forum" cena 38, bez negocjacji o 1 zł....

Pozdrawiam Normalnych
Paweł
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

mardzin pisze:Ja sprzedawałem bezwypadkowego GS430 to idioci (nawet z tego forum) marudzili, że skórzana obwódka na siedzeniu w jednym miejscu pęknięta...
Ta obwódka pęknięta to częsty przypadek, ale bez przesady to auta nie skreśla
Awatar użytkownika
seku145
Nowy lex user
Posty: 13
Rejestracja: 8 maja 2017, o 16:45
Model Lexusa: GS430
Skąd:: Radomsko
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: seku145 »

Lun47iC pisze:Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego Lexa? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yUJzt.html. Mam ponad 400 km po tego :LEXUS: i nie chciałbym jechać po darmo :)
Czy aby wszystkie polifty nie powinno posiadać opcji zmieniania biegów w kierownicy ?
Awatar użytkownika
Kristof
Lex user
Posty: 76
Rejestracja: 1 cze 2017, o 07:15
Model Lexusa: GS 350AWD
Skąd:: Kraków
Kontakt:

GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Kristof »

Lun47iC pisze:Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego Lexa? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yUJzt.html. Mam ponad 400 km po tego :LEXUS: i nie chciałbym jechać po darmo :)
Zerknij do działu sprzedam... Jest też wrzucony przez użytkownika forum więc pytaj bezpośrednio

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wojtax
Lex user
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2016, o 14:15
Model Lexusa: GS 430 II
Skąd:: stolica
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Wojtax »

seku145 pisze:
Lun47iC pisze:Mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego Lexa? https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-gs- ... yUJzt.html. Mam ponad 400 km po tego :LEXUS: i nie chciałbym jechać po darmo :)
Czy aby wszystkie polifty nie powinno posiadać opcji zmieniania biegów w kierownicy ?
Też nad tym ubolewam, ale po lifcie opcje zmianę biegów z kierownicy miały tylko gs300 :ireful3:
mardzin
Lex user
Posty: 92
Rejestracja: 31 sie 2015, o 09:35
Model Lexusa: GS430
Skąd:: SKa
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: mardzin »

Wojtax pisze:
mardzin pisze:Ja sprzedawałem bezwypadkowego GS430 to idioci (nawet z tego forum) marudzili, że skórzana obwódka na siedzeniu w jednym miejscu pęknięta...
Ta obwódka pęknięta to częsty przypadek, ale bez przesady to auta nie skreśla
Ja to wiem, ale wytłumacz to nienormalnym... Inny zaś jegomość, na jednym z wielu zdjęć zauważył niedociągnięty pas bezpieczeństwa (akurat klamra była na górze, nie było jej widać na fotce) - sugerował że był dzwon i wywaliło napinacz. Jeszcze inny kroplę wody na nadkolu brał za purchel rdzy. I wiele wiele innych, dlatego ja na forach już samochodów nie wystawiam :-)
ledziu
Lex Master
Posty: 2490
Rejestracja: 23 sie 2011, o 22:41
Model Lexusa: gs
Skąd:: Pol
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: ledziu »

mardzin pisze:
Ja to wiem, ale wytłumacz to nienormalnym... Inny zaś jegomość, na jednym z wielu zdjęć zauważył niedociągnięty pas bezpieczeństwa (akurat klamra była na górze, nie było jej widać na fotce) - sugerował że był dzwon i wywaliło napinacz. Jeszcze inny kroplę wody na nadkolu brał za purchel rdzy. I wiele wiele innych, dlatego ja na forach już samochodów nie wystawiam :-)
Dokładnie mam takie same przemyślenia... pomimo tego że troszku aut sprowadzam nie wystawiam ich na forum nie chcąc słuchać tych bzdur o wadach które nie istnieją... a z drugiej zaś strony nie jestem typem sprzedającego który maluje opony plakiem i wymyśla zestawy tekstów których jak widać wiele osób się domaga :down:
Math01
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:53
Model Lexusa: -
Skąd:: Łapy
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: Math01 »

Może ktoś kojarzy te auto lub oglądał?
http://allegro.pl/lexus-gs-ii-430-i6857066076.html
grzeboloo
Lex user
Posty: 49
Rejestracja: 7 sie 2016, o 13:07
Model Lexusa: gs300
Skąd:: wrocław
Kontakt:

Re: GS mkII - Pytania o auto z ogloszenia

Post autor: grzeboloo »

Math01 pisze:Może ktoś kojarzy te auto lub oglądał?
http://allegro.pl/lexus-gs-ii-430-i6857066076.html
Widziałem tylko przelotem. Faktycznie lekko poobcierany. Cena bardzo atrakcyjna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lexus GS”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości