oszukanie mechanizmu Kasety

Wszystko co związane z problemami w układzie elektrycznym.
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: rafael »

Aspir440 pisze: Wrzuciłem moduł do auta i wyszło kilka błędów, które muszę poprawić ale jesteśmy na dobrej drodze. Przy okazji zmieniarka CD działa jak marzenie :D
Jak tam postępy w tym temacie, możesz przyjmować już masowe zlecenia na przeróbkę radyjka, jaki będ
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: rafael »

jaki będzie ostateczny zakres funkcji tego modułu ?
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Nie dorwałem jeszcze radia od GSa więc cierpliwości ;) Przyjdzie maj i pomodzimy

@edit
Moduł, który zamawiałem nie zaskoczył mnie pozytywnie jakością więc na chwilę obecną jest BT+głośnomówiący. Będę się starał dorzucić jeszcze SD+USB ale nie obiecuję. Jesli chodzi o głośnomówiący to nie trzeba ciągnąć nigdzie kabla z mikrofonem :) mikro ukryłem w radiu i zbiera wszystko idealnie.
Seryjnie ruszam od około końca maja
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: rafael »

Jeśli mogę zasugerować to fajnie by było mieś też AUX-IN, np. do podpięcia tabletu zamiast navi i puszczenie dźwięku po kablu na głośniki samochodowe.
Pozdro i sukcesów mówią, że na tym najważniejszym egzaminie :)
Aspir440
Lex user
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2016, o 12:41
Model Lexusa: IS200
Skąd:: Pruszków
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Aspir440 »

Zrobić AUX to nie problem tylko niestety gdy podłączysz ładowarkę samochodową do urządzenia, z którego słuchasz to robi się pętla mas i potworne zakłócenia
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: luki90 »

A ja wrzuciłem coś takiego od Xiaomi, transmiter fm z bt który jest ładowarką z quick chargem i oczywiscie funkcją rozmów głośnomówiących, bez kabli przejściówek. Po włączeniu silnika muzyka włącza się z automatu, nie trzeba niczego ustawiać przed jazdą, a jakość muzyki jest naprawdę zadowalająca jak dla mnie. Można w apce wybrać kolor podswietlenia :D i to wszystko za rozsądną cenę jak na chińczyka przystało, ponad 2,5 raza mniej niż znany yatour...
Obrazek
www.facebook.com/kolorowakoszulka
Darki
Nowy lex user
Posty: 19
Rejestracja: 1 sie 2016, o 15:49
Model Lexusa: GS300 MKII
Skąd:: Warszawa/Radom
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: Darki »

Gdyby nie to że transmiter firmy Xiaomi to pewnie bym się nim nie zainteresował a tak z to ciekawości zapytam jak z jakością dzwięku porównując do radia, na tym samym poziomie czy może coś lepiej? :)
Awatar użytkownika
rafael
Lex user
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2016, o 21:23
Model Lexusa: IS 300 SC
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: rafael »

Darki pisze:Gdyby nie to że transmiter firmy Xiaomi to pewnie bym się nim nie zainteresował a tak z to ciekawości zapytam jak z jakością dzwięku porównując do radia, na tym samym poziomie czy może coś lepiej? :)
O lepszą jakość pewnie będzie trudno bo na pierwszej linii ognia masz BT a potem jeszcze przez transmiter do radia i efekt może być ... trzeba to po prostu sprawdzić na własne uszy ...
Koleś który handluje takimi rzeczami, powiedział mi, na przykładzie transmiterów BLOW, że te z BT grają gorzej niż z kabelkiem AUX, no ale walające się kable po kokpicie to nie dla :LEXUS:
Niemniej takie urządzenie to z pewnością alternatywa dla cudeńka zrobionego przez Aspir440
Awatar użytkownika
luki90
Lex Driver
Posty: 309
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 21:23
Model Lexusa: IS200
Skąd:: WWA
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: luki90 »

Dźwięk jest naprawdę dobry lepiej niż normalne radio, jakby było inaczej to bym nie kupił. BTW jakby dźwięk po BT był słaby to nie było by słuchawek czy kolumn na BT ;)
www.facebook.com/kolorowakoszulka
madkiw
Lex Driver
Posty: 341
Rejestracja: 20 paź 2014, o 20:12
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: oszukanie mechanizmu Kasety

Post autor: madkiw »

luki90 pisze:Dźwięk jest naprawdę dobry lepiej niż normalne radio, jakby było inaczej to bym nie kupił. BTW jakby dźwięk po BT był słaby to nie było by słuchawek czy kolumn na BT ;)
Kupiłem z ciekawości wersję 2S, jak przyjdzie to się pobawię. Myślę że dużo zależy od tego co kto potrzebuje. Jak tylko umcyk umcyk, to pewnie wystarczy spokojnie. A jak ktoś jest audiofilem to pewnie do takich urządzeń z wodą święconą podchodzi :biggrin2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości