Kierunkowskazy IS250

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArtIS
Lex Maniak
Posty: 932
Rejestracja: 3 wrz 2014, o 21:35
Model Lexusa: IS 250 AWD
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Kierunkowskazy IS250

Post autor: ArtIS »

Czy ktoś próbował dłubać w kierunkowskazach tak, by zrobić im funkcje rodem z nowego ISa, tzn. dotykasz lekko i 3 razy mruga?

Bardzo fajne rozwiazanie z VAGa bodajże którego mi niezwykle brakuje...

Pozdrawiam,
Artur
Miłosz
Lex Master
Posty: 1425
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:59
Model Lexusa: Civic 2.2
Skąd:: Trójmiasto
Kontakt:

Re: Kierunkowskazy IS250

Post autor: Miłosz »

Niestety nie , ja szukałem tej opcji w techstream i nie ma. W bmw np e46 w końcówkach lat produkcji z modułem CI37 była ta możliwość tak samo jak światła brake force display (chociaż te pojawiły się również we wcześniejszych) i można było to normalnie zakodować przez kompa, pewnie w vagu sytuacja analogiczna. Żeby taki efekt uzyskać musiałbyś użyć programatora na sterowniku świateł, ale to wątpie żeby ktoś się tego podjął.
https://www.facebook.com/groups/lexuspolska
tamtao
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 25 sty 2017, o 18:41
Model Lexusa: IS
Skąd:: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tamtao »

Taką funkcję mają też fiaty z ostatnich lat. U mnie w domu jest megane 3 które fabrycznie nie mają takiej funkcji ale na forum znalazlem temat gdzie ktoś dorobił nie tak bardzo skomplikowany układ i działa to to, ma możliwosc nawet ustawienia ilosci migniec. Także technicznie jest to do zrobienie tylko potrzeba w miarę ogarniętego elektronika :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości