pstrykanie w butli??

Problemy oraz informacje na temat użytkowania instalacji LPG
ODPOWIEDZ
tediwoow
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2017, o 02:21
Model Lexusa: is 200 combi
Skąd:: Ballivor
Kontakt:

pstrykanie w butli??

Post autor: tediwoow »

witam

Mam taka przypadlosc, czasem slychac zalanczanie wielozaworu w butli, tak jak by sie wlanczal jescze raz, wystpeuje to na ostrych zakretach, po przejechaniu na dziurach, a czasem na plaskiej prostej. Czasem mignie kontrolka zielona a czasem nie, co to moze byc??

jade do gazownika w czwartek ale dobrze zrobic wywiad :) auto kupilem juz z instalacja, i nie mam do niej zadnych dokumentow, jedynie doszedlem po kodach ze wtryski to hanna gold, komputer auto gaz proffesional, na butli tomasseto.

sorki za lajika ale tyle do tej pory wiem

lexus is200 sportcross
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: pstrykanie w butli??

Post autor: kupiec1985 »

wygląda na to że najprawdopodobniej coś nie łączy , a raczej raz łączy raz nie .Od tego bym zaczął. Czyszczenie wszystkich styków przy tej instalacji
tediwoow
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2017, o 02:21
Model Lexusa: is 200 combi
Skąd:: Ballivor
Kontakt:

Re: pstrykanie w butli??

Post autor: tediwoow »

dzieki za odpowiedz, tez mi sie zdaje, ze na tym zaworze pod maska na dziurach cos mu nie styka, jutro mi to zrobia chlopaki. Auto stalo 1.5r moglo zajsc syfem na stykach
tediwoow
Nowy lex user
Posty: 3
Rejestracja: 7 sty 2017, o 02:21
Model Lexusa: is 200 combi
Skąd:: Ballivor
Kontakt:

Re: pstrykanie w butli??

Post autor: tediwoow »

ok bylem i zrobione, ten co mial auto przedemna odwalil maniane i plus byl ledwo co trzymal sie akumaltora. mapa zrobiona autko smiga. dzieki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości