łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Skrzynie biegów, przeguby, półosie,czyli wszystko co związane jest z przeniesieniem napędu.
ODPOWIEDZ
gefny2185
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 9 cze 2016, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Post autor: gefny2185 »

Witam.Mam następujący problem w swoim Lexusie IS 250 do wymiany mam dwa łożyska w skrzyni biegów manualnej dzisiaj zadzwonił do mnie mechanik poinformować mnie ze nie może nigdzie znaleźć części w ASO chcą żeby im przywieźć całą skrzynie i oni to naprawia tylko problem w tym że za całą robocizne krzykneli 1600 euro (jestem mieszkańcem Holandi)może ktoś wie gdzie moge dostać takie łożyska?
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Post autor: carsik »

W Polskim ASO dostępne są bez problemu.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
gefny2185
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 9 cze 2016, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Post autor: gefny2185 »

Dzięki za odpowiedź juz myślałem że to naprawdę jakiś wielki problem dostać te łożyska mało piszą na ten temat w Internecie orietujesz się może jak cenowo??
carsik
Lex Master
Posty: 1051
Rejestracja: 24 sie 2012, o 20:45
Model Lexusa: IS200
Skąd:: GT4 Warszawa
Kontakt:

Re: łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Post autor: carsik »

Ty piszesz o dwóch łożyskach a w skrzyni jest nieco więcej. Potrzebny jest numer nadwozia i precyzyjne określenie, które są potrzebne.
www.gt4serwis.pl 695 13 25 28
Chiptuning również DENSO, serwis DPF, EGR i wszystkich funkcji sterownika silnika, pełny serwis mechaniki i elektroniki.
gefny2185
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 9 cze 2016, o 20:15
Model Lexusa: IS250
Skąd:: Amsterdam
Kontakt:

Re: łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Post autor: gefny2185 »

Ok wszystko rozumie wielkie dzięki za info
adeq4
Lex Driver
Posty: 306
Rejestracja: 28 paź 2014, o 15:19
Model Lexusa: is250
Skąd:: S-c
Kontakt:

Re: łożyska skrzyni biegów manualnej Lexus IS 250

Post autor: adeq4 »

http://www.lexussouthatlantaparts.com/ wybierasz model samochodu, a następnie szukasz na schematach skrzyni konkretnych łożysk. Obok jak klikniesz w daną część, masz podany numer katalogowy. Możesz tutaj na forum skontaktować się z użytkownikiem ASO Lexus Puławska w celu wyceny z forumowym rabatem. Good luck! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przeniesienie napędu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości