Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Czyli wszystkie porady oraz pomysły na własnoręczne przeróbki.
Awatar użytkownika
c-7
Lex user
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 14:54
Model Lexusa: IS220d
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: c-7 »

Cło chyba nie zawsze. Może można poprosić żeby wysłali jako gift.
Awatar użytkownika
Dzidu79
Nowy lex user
Posty: 16
Rejestracja: 28 lut 2016, o 01:11
Model Lexusa: IS 250
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Dzidu79 »

I tak wszystko zależy od celników. Trzeba się liczyć i z cłem i z vatem + koszty wysyłki
Awatar użytkownika
endrju1
Lex Master
Posty: 1019
Rejestracja: 13 lut 2015, o 17:11
Model Lexusa: is200
Skąd:: LLB
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: endrju1 »

Ja dość często coś zamawiam u skośnookich i jak na razie cło szczęśliwie mnie omija.
Inna sprawa, że analizując informacje z kilku for to sprowadzając coś z usa ma się sporo większą szansę na oclenie paczki niż np z chin, dodatkowo zamawiając paczkę z najtańszą możliwą wysyłką z chin mamy ogromne szanse na to że przejdzie bez cła, zaś zamawiając drogim kurierem jest o wiele gorzej.
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: owczar »

Zgadza się. Szanse na ominięcie cła z USA są znikome, ale z Chin juz łatwiej.

Paczka w ogóle nie była w urzędzie celnym. Chiny- Sortownia Warszawa- Urząd pocztowy. Chyba że przed sortownią tam trafiła, ale nie odhaczyli w trackingu.

Paczka dotarła do PL i czeka na poczcie. Oczywiście w sortowni się pomylili i poszła do złej placówki, ale na moją prośbę zatrzymali.

W międzyczasie dorobiłem przyciski - póki co są zamocowane i podłączone, ale czekam na kawałek skóry żeby ładnie obkleić podstawkę przycisków. Wyciąłem ją podstawki, do której był przykrećony uchwyt fabrycznego telefonu, którego się pozbyłem z podłokietnika.

Przełączanie audo i video powinno działać ;)


I kolejna aktualizacja :)

Mirabox odebrany:
Obrazek

Jestem póki co mile zaskoczony. Opakowanie jak w smartfonach z wyższej pułki. Obudowa solidnie wykonana, wszystko równe, sztywne. Zaskoczył mnie też rozmiar. Bałem się, że nie zmieszczę tego po prawej stronie w aucie, a to jest niewiele większe od karty kredytowej ;) Poza airplay/miracast urządzenie obsługuje pamięci flash usb. Można odtwarzać z nich muzykę, filmy zdjęcia. Do sterowaniw wystarczy aplikacja na telefon lub stronka www. Po włączeniu playlisty muzyka odtwarza automatycznie w tle, więc telefon nie musi być cały czas podłączony. Sama aplikacja do sterowania trochę niedopracowana, ale w sumie działa jak należy. Można odtwarzać multimedia bezpośrednio z telefonu, przez DLNA lub z pamięci flash. No i najważniejsze - urządzenie potrafi odtwarzać flac bezpośrednio z USB :) Opóźnienia miracast o wiele mniejsze niż w moim smart tv. Niestety czasowo słabo stoję, więc testy w aucie dopiero w niedzielę :/
Ostatnio zmieniony 6 maja 2016, o 15:11 przez owczar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
andrew
Lex user
Posty: 254
Rejestracja: 19 lis 2014, o 17:44
Model Lexusa: is 200
Skąd:: Kwidzyn/Olsztyn
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: andrew »

Zdjęcie nie działa
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: owczar »




Trochę słabo widać na filmie przez jasny obraz, ale na żywo jest naprawdę dobrze jak na LCD projektowany w latach 90tych.
mamut55
Lex user
Posty: 163
Rejestracja: 9 lut 2016, o 22:42
Model Lexusa: IS 350
Skąd:: Zabrze
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: mamut55 »

Ale miazga :) Podoba mi się to ! :)
Awatar użytkownika
Rici
Administrator
Posty: 1021
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 18:30
Model Lexusa: 3GS
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: Rici »

Owczar zaczynaj produkcje sukces murowany :D zrób mirabox ze zmiana sygnału w a podłączenie każdy na własna rękę :D zamówienie grupowe i jazda :D Kiedys widziałem film rosyjski na YT właśnie mirabox w gs mk3
Obrazek
owczar
Moderator
Posty: 3805
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:53
Model Lexusa: Lexus
Skąd:: Polska
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: owczar »

Myślę, że to byłby raczej nieduży popyt :)
Do całości potrzeba jeszcze konwertera AV na RGBS.

Nie wiem jak cenowo wychodzi zamówienie produkcji płytki małoseryjnej, ale zaprojektowanie kompleksowego rozwiązania do przełączania sygnału między kamerę, navi, mirabox i audio nie byłoby skomplikowane. Można to nawet narysować w cad-zie ;) Choć przy tmy rozmiarze darmowy eagle się sprawdzi :)
Awatar użytkownika
kupiec1985
Lex Driver
Posty: 533
Rejestracja: 22 lip 2013, o 12:11
Model Lexusa: IS200 SC
Skąd:: Karlino
Lokalizacja: Karlino
Kontakt:

Re: Mirabox, airplay na wyświetlaczu OEM

Post autor: kupiec1985 »

Dobra robota. Popieram takie prace by rozbudować istniejące systemy, działa to fajnie można się pobawić , wszystko przemyślane i nie ma żadnej rzeźby. Tylko co bądź każdorazowo po uruchomieniu trzeba się łączyć załączać coś w telefonie i ten telefon jest w pewnym sensie "zajęty" , moim zamiarem będzie (jest) zrobienie coś niezależnego, coś co nie będzie wymagało dodatkowego urządzenia do pracy a będzie miało w sobie GPS, multimedia, DVB-t i Dab+ i działało z fabrycznym systemem, myślę nad tabletem z GPS i LTE czy tam WCDMA z Areo2 w miejscu navi w is200 do tego tuner DVB-t z DAB+ pod OTG, audio pod AuX In , mini klawiatura na bt , praca z Elmem też przez bt i takie tam szmery bajery Miedzy innymi miracast , koncepcje mam tylko czasu na realizację nie bardzo, choć może w tym sezonie coś wyskrobie ,
\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości