Szukam warsztatu w Krakowie

W tym temacie wpisujemy polecane warsztaty,serwisy etc. lub takie w których wasz Lexus nigdy więcej koła nie postawi.
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: blue »

Budują rajdówki, remontują silniki, skrzynie to i z pasami powinni sobie poradzić ;)
Nie wiem co prawda jak z diagnostyką, bo uniwersalny tester może nie wyczytać wszystkich parametrów a Techstream'a jak napisałem wcześniej nie mają.
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: superkb »

Jeszcze zapytam o dobrego elektryka z okolic Krakowa co odpowiednio podejdzie do lexa, zna ktos?
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: blue »

Do Lexa nie znam. Do Hond jest w podanym przeze mnie warsztacie magik-elektryk "na zlecenie" (przyjeżdża na ciężkie przypadki).
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Post autor: superkb »

Pytanie jeszcze jedno: ktos zna warsztat w Krakowie pod lexusa lub ogolnie polecany ktory zajmuje sie "czystymi pracami" w srodku samochodu jak wymiana elementow podsufitki itp (przy posiadaniu zamiennikow) czy montaz mechanizmu pasow bezpieczenstwa? Niby proste ale jakos sobie nie wyobrazam by zwyklym warsztacie zrobili to dobrze i czysto. Ale moze sie myle

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
blue
Lex Maniak
Posty: 983
Rejestracja: 2 sty 2014, o 20:16
Model Lexusa: IS200 Sport
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: blue »

Może zwykły garażowy pit-stop nie, ale nie jest to przecież robota w sterylnych warunkach, więc w porządnym warsztacie gdzie mają ściągacze do tapicerki powinni sobie poradzić. Mechanicy też pracują w rękawiczkach ;)
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: superkb »

czyli nie powinno być źle ;) ok wybiorę się do typowo mechanicznego ale z ludzmi sensownymi, zobaczę co wymyślą ;)
Awatar użytkownika
shamal
Nowy lex user
Posty: 18
Rejestracja: 6 kwie 2016, o 12:01
Model Lexusa: GS300 mk2
Skąd:: krk
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: shamal »

Witam,
Odkopuję temat, bo nie ma tu zbyt wielu konkretów, a pytanie to samo ;)
A więc na dniach stanę się prawdopodobnie posiadaczem GS300 mk2, w związku z czym szukam jakiegoś ogarniętego serwisu w krakowie lub okolicach, nie musi być prowadzony przez geniuszy, ale żeby przynajmniej wiedzieli z czym mają do czynienia - takich którzy już widzieli lexusy, a najlepiej jak regularnie jakieś serwisują. Zna ktoś taki, może coś polecić? Albo gdzie serwisujecie swoje lexusy w tych okolicach? Konkrety, a nie "mojego robi kolega Seba i jest spoko " :D
Z tego co się zorientowałem to w Tarnowie dopiero jest jakiś ciekawy serwis, no ale troszkę daleko, gdyby trzeba było zrobić jakieś pierdoły. W okolicach katowic czytałem o pewnym użytkowniku z forum toyoty "Bigelektron", ale to też trochę kawałek no i nie jestem pewien czy ten Pan prowadzi serwis, w jakimś pracuje czy tylko służy poradami (z tego co widzę akurat bardzo dobrymi) ;)

Tak więc, ludzie z małopolski, kto ogarnia Wasze samochody? :wink:

Edit: Zna ktoś, lub może polecić quickfix-krakow.pl ?
Arczi89
Lex user
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2016, o 21:22
Model Lexusa: GS 300 Prestige +
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arczi89 »

Swój poprzedni samochód robiłem u mechanika na wylocie do skawiny. Mitsubishi ogarnął starannie. Lubiłem stać przy nim i patrzeć jak robi i nie mam nic do zarzucenia. Sam jeździ lexem.
Zakład nazywa się wulstan. Zawsze możesz zadzwonić dopytać. Z lexem jeszcze nie byłem u niego ale mówił że nie ma problemu.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
superkb
Lex user
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2016, o 03:00
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: superkb »

Szczerze, ja po wszystkich kombinacjach przez rok w Krakowie polecam tylko jeden warsztat/serwis: Intercar Nowak na Zakopianskiej. Robilem w wielu innych i wszedzie sie zawiodlem(a juz najbardziej na Norauto). Moj GS430 mk3 prawidlowo zaczal byc traktowany dopiero w Intercar Nowak. Jest to serwis autoryzowany toytoy ale do lexow maja wszystko i nie jest tak drogo a i panowie z obslugi serwisu umieja doradzic co i jak zrobic by nie bylo jakos drogo. Poza tym maja tam szczegolne podejscie do Lexow. Szczerze polecam
Awatar użytkownika
tomek233391
Lex user
Posty: 50
Rejestracja: 10 wrz 2017, o 19:43
Model Lexusa: LS 400
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Szukam warsztatu w Krakowie

Post autor: tomek233391 »

Witam! Czy są jakieś nowe informacje w temacie dobrego mechanika? Poważnie w całym Krakowie i okolicach nie ma kogoś godnego polecenia?
A jak w temacie blacharza/lakiernika? Może tutaj ktoś coś może podpowiedzieć?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], muzz i 3 gości