[LS430] Maksymalny rozmiar felgi na tył

Czyli koła, spojlery, grille, lotki, blendy, itp
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SimonFreeman
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 24 paź 2013, o 13:18
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

[LS430] Maksymalny rozmiar felgi na tył

Post autor: SimonFreeman »

Witam,
Czy ktoś sprawdzał jaka maksymalna szerokość felgi mieści się w LS430 na tył (bez dodatkowych zabiegów i ujemnego cambera)?
Czy koło 20x10 wejdzie, czy to już nazbyt grubo? Generalnie widziałem, że i 20x11 pakują, ale mnie interesuje ile maks wejdzie bez cudowania.

Pozdrawiam
SimonFreeman
Awatar użytkownika
addzik
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 22 lis 2014, o 18:02
Model Lexusa: Ls400, RX300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [LS430] Maksymalny rozmiar felgi na tył

Post autor: addzik »

Jak wsadzisz takie koło bez obnizania, bez camberu i bez rolowania to Twoj samochod będzie wyglądał jak traktor. Ale... Zależy od ET i jaki dystans dasz. Potem sama opona, jaki naciąg etc. Bo może Ci trzeć o nadkole. Chyba, że będzie to coś mega płaskiego. Z tyłu będzie pokraka, ale może wejdzie. Z przodu już raczej nie będziesz skrecal :biggrin2:
Awatar użytkownika
SimonFreeman
Lex user
Posty: 125
Rejestracja: 24 paź 2013, o 13:18
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: [LS430] Maksymalny rozmiar felgi na tył

Post autor: SimonFreeman »

ET, dystanse, obniżenie i spasowanie to wiadomo, mi chodzi fizycznie czy koło ma prawo się zmieścić w nadkole fabryczne czy nie i musi przy takiej szerokości wystawać i trzeba robić negatyw.
Awatar użytkownika
addzik
Lex user
Posty: 232
Rejestracja: 22 lis 2014, o 18:02
Model Lexusa: Ls400, RX300
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: [LS430] Maksymalny rozmiar felgi na tył

Post autor: addzik »

Tam jest podobna wnęka jak u mnie.
Na tyl to i 11 powinno Ci wejść. Z przodem bym się ograniczył do 9 by nie kombinować. Ale... Podjedz sobie do kogoś z taka felga i pomierz dla świętego spokoju. Możesz też spytać Czyzyka. Chyba on miał kiedy LS430, teraz ma go inny użytkownik tego forum jeśli się nie mylę.
Btw, po obniżeniu na gwincie samochodu dostaniesz z marszu camber - 3 z tyłu. Na pneumatyce oryginalnej musisz najpierw emulowac sygnał czujników. Ponownie, jeden użytkownik ls430 ma to opisane w swoim wątku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning wizualny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości