Lexclusive Barbeque

Jak w temacie wszystkie imprezy o których warto wiedzieć.
Awatar użytkownika
ghostmateus
Lex Driver
Posty: 554
Rejestracja: 5 sty 2014, o 14:39
Model Lexusa: GS 430
Skąd:: Prudnik/Opole
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: ghostmateus »

Ja również pozdrawiam. Miło było poznać :laugh1:
Awatar użytkownika
jasinski
Lex user
Posty: 85
Rejestracja: 2 kwie 2012, o 22:50
Model Lexusa: Inne auto
Skąd:: wrocław
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: jasinski »

Hej!

Wielkie dzięki za gromadne przybycie wczoraj :)

Co do planów na przyszły rok - plan jest na 2-3 spoty markowane przez Lexclusive w przyszłym roku. Sponsorzy i partnerzy sprawdzili się, wiemy co poprawić jeśli chodzi o współprace z nimi, wiemy co chcemy osiągnąć :) Trochę półżartem wczoraj mówiłem o tym zlocie europejskim... po wczoraj jednak jest to już oficjalny plan ;)

Dajcie znać co byście zrobili inaczej, czego brakowało itd... :)

Pozdro!

M.
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: michalWro »

Całość na duży, duży plus.

Według mnie brakowało nieco atrakcji (choć wiadomo, że półtora tygodnia to niewiele czasu na organizację).
Najeździłem się trochę na zloty pojazdów zabytkowych i tam zawsze dzieje się coś ciekawego. Jakaś objazdówka (nierzadko powyżej 50km), zawody (kto szybciej przejedzie slalom pomiędzy słupkami, kto lepiej zaparkuje samochód w danym miejscu, kto utrzyma piłkę na masce na danym odcinku, quiz wiedzy o motoryzacji), przejazdy przez rynek lub wystawa w rynku (tu gorzej, bo jednak zabytkami często ludzie są zainteresowani, przychodzą porobić fotki - Lexusy mogłyby wzbudzić mniejsze zainteresowanie).

Sam grill (i łódka elektryczna :)) to jednak trochę za mało.

A, jeszcze jedno - jeśli zbierzemy jakąś publikę, to warto byłoby zrobić "nagrodę publiczności" - każdy wpisuje numerek samochodu, później podliczamy i ogłaszamy zwycięzcę. Na upartego może to być nawet nagroda od uczestników.
Khaito
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 29 lip 2014, o 09:34
Model Lexusa: IS 300h MKIII
Skąd:: Katowice
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: Khaito »

Uważam że był to bardzo przyjemny sposób aby tę jakże słoneczną sobotę spędzić.


Miło było po raz pierwszy spotkać pozostałych członków Lexus Forum, cieszy fakt że udało nam się tak licznie przybyć - zwłaszcza śląskiej "dywizji" która miała dosyć blisko i dała radę.
Przyjechały świetne egzemplarze, naprawdę było na czym oko zawiesić i podyskutować.

Organizacja in plus, jestem przekonany że z każdym kolejnym spotem będzie to coraz większa impreza.


Przelot LFA był wiśnią na torcie i pozostanie na długo w mojej pamięci ;)
Awatar użytkownika
parzyh
Lex user
Posty: 70
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 23:07
Model Lexusa: GS300 mk1 / GS300 mk2
Skąd:: Wrocław-Ratowice
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: parzyh »

michalWro pisze:Całość na duży, duży plus.

Według mnie brakowało nieco atrakcji (choć wiadomo, że półtora tygodnia to niewiele czasu na organizację).
Najeździłem się trochę na zloty pojazdów zabytkowych i tam zawsze dzieje się coś ciekawego. Jakaś objazdówka (nierzadko powyżej 50km), zawody (kto szybciej przejedzie slalom pomiędzy słupkami, kto lepiej zaparkuje samochód w danym miejscu, kto utrzyma piłkę na masce na danym odcinku, quiz wiedzy o motoryzacji), przejazdy przez rynek lub wystawa w rynku (tu gorzej, bo jednak zabytkami często ludzie są zainteresowani, przychodzą porobić fotki - Lexusy mogłyby wzbudzić mniejsze zainteresowanie).

Sam grill (i łódka elektryczna :)) to jednak trochę za mało.

A, jeszcze jedno - jeśli zbierzemy jakąś publikę, to warto byłoby zrobić "nagrodę publiczności" - każdy wpisuje numerek samochodu, później podliczamy i ogłaszamy zwycięzcę. Na upartego może to być nawet nagroda od uczestników.
Planowaliśmy tylko grilla przy siedzibie kimbexa na 5 aut z wrocławia hahha to z nagrodą publiczności to dobry motyw ale nie wiedzielismy jaka będzie frekwencja tak samo z przejazdem, co do zawodów itp. nie mieliśmy sponsorów za czym idzie nagród a o uścisk dłoni prezesa to śednia opcja :D powoli do przodu jak to mówią, wszystkie uwagi chętnie przyjmiemy i rozpatrzymy :D
Awatar użytkownika
michalWro
Lex Driver
Posty: 339
Rejestracja: 5 sty 2014, o 23:08
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wrocław
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: michalWro »

Szukam kontaktu do kolegi, który dość tanio zrobił w swoim Lexusie fegi (dwukolorowe).
Mówiłeś o tym w Krapkowicach, więc piszę tu. Może uda się złapać kontakt :)
Awatar użytkownika
tomcio105
Lex Driver
Posty: 441
Rejestracja: 10 maja 2015, o 17:15
Model Lexusa: IS 200
Skąd:: Ch-w/DG
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: tomcio105 »

michalWro pisze:Szukam kontaktu do kolegi, który dość tanio zrobił w swoim Lexusie fegi (dwukolorowe).
Mówiłeś o tym w Krapkowicach, więc piszę tu. Może uda się złapać kontakt :)
To pewnie mnie szukasz :) Czarny IS 200 felgi DarkChrome przechodzące w czarny :D no chyba, że był jeszcze ktoś inny...
Awatar użytkownika
mandaryn70
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2015, o 12:57
Model Lexusa: ES300
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: mandaryn70 »

kapelan78 pisze:Kolega z łodzi dotarł do domu?
Dotarł dotarł z problemami ale o włanych siłach dolecielismy :)
kapelan78
Lex user
Posty: 189
Rejestracja: 19 sty 2015, o 19:57
Model Lexusa: gs 460
Skąd:: zabrze
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: kapelan78 »

To gitara. Akumulator czy jeszcze coś?
Awatar użytkownika
mandaryn70
Lex user
Posty: 26
Rejestracja: 11 lip 2015, o 12:57
Model Lexusa: ES300
Skąd:: Łódź
Kontakt:

Re: Lexclusive Barbeque

Post autor: mandaryn70 »

kapelan78 pisze:To gitara. Akumulator czy jeszcze coś?
Alternator a konkretnie regulator napiecia umarł
i na ta chwile poszukujemy jakiejs uzywki bo niestety w łodzi wszyscy twierdza ze tylko druga elektrownia nas ratuje zatem ......:) jesli ktos cos .....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość