Tutaj się witamy

Zarejestrowałeś się? więc chociaż się przywitaj lub napisz coś o sobie, tak jak kultura tego wymaga
StanleyLama
Nowy lex user
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2019, o 04:58
Model Lexusa: RX400h
Skąd:: Kraków
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: StanleyLama »

Witam wszystkich :LEXUS:
Lamere
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2019, o 20:43
Model Lexusa: LS430
Skąd:: Wyrzysk
Kontakt:

Tutaj się witamy

Post autor: Lamere »

Witam,

Całkowicie przypadkowo stałem się posiadaczem ls430. Wkrótce zapewne założę temat, tylko najpierwej uporam się ze wszystkim, żeby w końcu wyjechać na drogę :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Pierzasty
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2019, o 14:57
Model Lexusa: Gs
Skąd:: Ostrówek
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Pierzasty »

Witam, auta jeszcze nie mam. Ale na 100% będzie gs. Jestem również zapalonym karawaningowcem i hak do Gs'a już mam :)
urabus
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2019, o 14:48
Model Lexusa: ISF
Skąd:: Susiec
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: urabus »

Chciałbym się tutaj serdecznie ze wszystkimi przywitać :pijak:
Ni jestem jeszcze posiadaczem marki Leksus :angry: , aczkolwiek mam nadzieję że za Waszym pośrednictwem to się zmieni :biggrin2:
Natomiast jestem bardzo zakochany w Japońskiej motoryzacji, świadczy o tym , jakie auta miałem do tej pory i jakie mam na ten moment. Teraz mam Mitsubishi Evo 6 , które najprawdopodobniej idzie pod młotek. Piękne bezwypadkowe i niezawodne auto. No cóż , czas na zmiany :beach:
Będę tutaj szukał wszystkich informacji na temat Lexusa ISF, na co zwrócić uwagę przy zakupie , gdzie szukać, i czy może będzie ktoś miał dla mnie coś ciekawego do zaoferowania :fiu:
Mam nadzieję że uda się tutaj czegoś ciekawego dowiedzieć , jak i poznać wielu ciekawych ludzi .
No i najważniejsze kupić ISF :biggrin2:
Lisu_IS250
Nowy lex user
Posty: 2
Rejestracja: 4 gru 2019, o 13:59
Model Lexusa: IS250
Skąd:: LiverUK/Kostrzyn n/O
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Lisu_IS250 »

Siemandero. Od 5 dni+7 dni jestem posiadaczem lexusa IS250 ;) Po roku czasu w końcu udało się nabyć tą furmankę.
Pozdrawiam z UK.
Awatar użytkownika
michalllw
Lex Master
Posty: 1540
Rejestracja: 2 sty 2011, o 11:43
Model Lexusa: IS-F
Skąd:: Bielawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: michalllw »

[quote="urabus"]Chciałbym się tutaj serdecznie ze wszystkimi przywitać :pijak:
Ni jestem jeszcze posiadaczem marki Leksus :angry: , aczkolwiek mam nadzieję że za Waszym pośrednictwem to się zmieni :biggrin2:
Natomiast jestem bardzo zakochany w Japońskiej motoryzacji, świadczy o tym , jakie auta miałem do tej pory i jakie mam na ten moment. Teraz mam Mitsubishi Evo 6 , które najprawdopodobniej idzie pod młotek. Piękne bezwypadkowe i niezawodne auto. No cóż , czas na zmiany :beach:
Będę tutaj szukał wszystkich informacji na temat Lexusa ISF, na co zwrócić uwagę przy zakupie , gdzie szukać, i czy może będzie ktoś miał dla mnie coś ciekawego do zaoferowania :fiu:
Mam nadzieję że uda się tutaj czegoś ciekawego dowiedzieć , jak i poznać wielu ciekawych ludzi .
No i najważniejsze kupić ISF :biggrin2:[/quote]
Polecam, przed godziną zapie.. lałem takim, banan nie schodzi z twarzy. Może będę mieć na sell jak mi wypali jedno auto, też z literką F ;)
LukMoto
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2019, o 21:37
Model Lexusa: GS300 mk2
Skąd:: Knurów
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: LukMoto »

Witam wszystkich
Mam na imię Łukasz i posiadam MB W203, ale planuję w niedługim czasie przesiadkę na GS300 mkII co jest powodem mojej obecności tutaj :biggrin2:
rmycek
Nowy lex user
Posty: 4
Rejestracja: 2 gru 2019, o 22:34
Model Lexusa: NX
Skąd:: Żagań
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: rmycek »

Dzień Dobry, mam na imię Robert i jestem szczęśliwym posiadaczem Lexusa NX 300 . Pozdrawiam
smorek
Nowy lex user
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, o 10:14
Model Lexusa: RX 450h MK IV
Skąd:: Poznań
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: smorek »

Cześć wszystkim miłośnikom dobrej jakości motoryzacji.

Przesiadłem się wreszcie z bmw i wadliwego mocno diesla, do RX450h - mam nadzieję mniej wadliwego :)

Pozdrawiam forum i założycieli i liczę na fajną wymianę myśli i wiedzy.
Frybsik
Nowy lex user
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, o 17:04
Model Lexusa: rx
Skąd:: Warszawa
Kontakt:

Re: Tutaj się witamy

Post autor: Frybsik »

Cześć czołem kluski z rosołem :) z highlandera w lexusa przesiadka prawie to samo a jednak inaczej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości